Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antalya - Ulaşım

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Antalya'ya hep grup halinde veya kendi arabamızla navigasyonla gittiğimiz için ulaşımı konusunda hiçbir şey bilmiyorum.

Havaalanından Belek'teki https://www.google.com/maps/place/36%C2%B052'17.2%22N+31%C2%B000'08.3%22E/@36.871443,31.002297,19z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0 şu noktaya gideceğiz (link çalışmıyor bazen vera hotel verde yazınca çıkıyor). taksi dışında bir alternatifimiz var mı? dolmuştur otobüstür gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

otelin belli saatlerde aracı da olabiliyor ayrıca, makul oluyor fiyatları.

önceki işimde hizmet aldığımız taşımacı vardı ama eski şirket mailime ulaşamadığım için bulamadım ya. o adamın başka hizmet verdiği tavport var. oraya bakabilirsin. araç başına 90 tl falan 4-5 kişi çok rahat binersiniz. kişi başı maliyeti baya düşük o mesafe için.

https://www.tavport.com/
Sosyal ağlarda paylaş

otelin aracı yok onu konuştuk resepsiyondaki de gerizekalıydı herhalde havaalından taksiye binebilirsiniz gibi bi cevap verdi. he diyip kapatıp topik açtım :)

belek merkeze vasıta var demişsin, ne var tam olarak? durağı havaalanının içinde mi dışarda bi yere mi çıkmamız gerekiyor? 2 kişi olacağız bu arada tav'dan daha ucuza gidersek ala olur
Sosyal ağlarda paylaş

havaalanından 600 numara belediye otobusune binin, otogarda inin, ordan belek otobüsüne binebilirsiniz
ya da yine 600 ya da 600A otobüsüne binip belek otobüslerinin durağına yakın bi yerde indirmesini söyleyin şoföre. meydandan kalkıyor sanırım belek'e.
havaalanından da vardır kesin bence ama neresinde
Sosyal ağlarda paylaş

en son akşam 8e kadarsa zaten patlıyoruz direk. uçak 20.10'da iniyor havaalanına.

taksiyle çok mu parçalarlar acaba bizi? 50 lira civarıysa hiç bu transferci abilere bulaşmayayım diyorum. Taksi kağıt üstünde 50-55 lira civarında tutuyor internetten gördüğüm kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

otelin aracı yok onu konuştuk resepsiyondaki de gerizekalıydı herhalde havaalından taksiye binebilirsiniz gibi bi cevap verdi. he diyip kapatıp topik açtım :)

belek merkeze vasıta var demişsin, ne var tam olarak? durağı havaalanının içinde mi dışarda bi yere mi çıkmamız gerekiyor? 2 kişi olacağız bu arada tav'dan daha ucuza gidersek ala olur

oraya akın başka bir oteli ara sdf orada kalacakmış gibi yada "tanıdığımız gelecek sizin otele" falan de
Sosyal ağlarda paylaş

hava alanı - otogar sanırım 30-45 dk sürer
otogarda ortalama 15 dk otobüsün kalkması beklesen
otogardan kadriye'ye 45 dk'da gitse
kadriye merkezde servis beklemen 10 dk sürse
servis 20 dk'da sana en yakın yere gitse
geriye kalanı bavulun ile yürüsen 10 dk da

yaklaşık* 3 saat e mal olur bu macera
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...