Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekran kartı mı alayım Gaming Laptop mı?

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

her türlü 970.

laptop oyuna gereksiz ama zorunluluktan alacak olsam tam istediğim şekildeymiş. i7 + 1080p + freedos + çift hdd yuvası. ssd + depo için. laptoplara göre ortalama üstü sayılabilecek ekran kartı.

bu fiyata fazla iyi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

i-5 - 2500k 3.30 ghz 4 çekirdek işlemcili
HyperX 8 gb ram li (2x4) ve gtx 560ti

Böyle bir pc varken donanıma harcanan paralara sadece yazık diyorum.

Olaya stratejik bak. Eşinin hiçbir işine yaramayacak böyle bir ekran kartı alırsan, dengelemek için eşine neler alman/yapman gerekeceğini bir düşün :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya gençler bişey soracağım anakartım bu bunda pci express 3.0 var mı göremiyorum. yoska sanırım ben buna gtx 970 takmam imkansız galiba.

şurda compatible motherboardları saymış orda benimkid e var http://www.pc-specs.com/gpu/Nvidia/900_Series/GeForce_GTX_970_4GB/2438/Compatible_Motherboards
Sosyal ağlarda paylaş

hiç pc olmasa desktop pahalı oluyor da şimdi sadece ekran kartı alabilmek varken diğerleri her türlü daha pahalıya gelecek ve daha performanssız olacak alternatifler. 10 gün sonra halloween indirimlerinde ağlama sonra ps4 oyun fiyatı ile pc yi kıyaslayıp =)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu pc götürür beni zaten abi bi 1,5 2 sene oyunları med yerine ultra ayarlarda oynamak için bi karta 1200 tl vermek ne bileiym saçma geldi beni bu bilg witcher 3 ile mgs 5 oynatsa kafi bana zaten yenilerden başka büyük beklentim yok zaten diğerlerini de çalıştırır e daha ne istiyim kafama yatmadı yani bi türlü. bilmyiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

ya bu pc götürür beni zaten abi bi 1,5 2 sene oyunları med yerine ultra ayarlarda oynamak için bi karta 1200 tl vermek ne bileiym saçma geldi beni bu bilg witcher 3 ile mgs 5 oynatsa kafi bana zaten yenilerden başka büyük beklentim yok zaten diğerlerini de çalıştırır e daha ne istiyim kafama yatmadı yani bi türlü. bilmyiorum.

Doğru karar (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...