Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi kumu tavsiyesi

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

everclean çok overrated ya.

Çişi mesela az sulandırılmış mısır unu kıvamında tutuyo extra güçlü olan bile. Kedinin ayağına falan yapışıyor hep. Ayrıca temizlerken de dağılıyor yeterince sertleşmediğinden.

Onun dışında vancat, pisi pisi ve alice kullandım. Bunların hepsi de everclea'ın türkiyedi ürünleridnen daha iyi bence. Kedi işediğinde anında sertleşiyor, kaya gibi yapıyor bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi everclean'e yürek mi dayanır?

Everclean Scottish fold alıp evin tek kedisi olarak prensesler gibi büyüten, cicili bicili tasmalar oyuncaklar alanların kumu.

Bizim 1 siyam 2 tekir var, özellikle siyam öyle bir sıçıyor ki, benimle yarışacak nerdeyse. Biz böyle mavi paketli bi kum kullanıyoruz, kokusu da topaklanması da muhteşem. Dur resmi bulursam atıcam buraya bizim enayi bakkal 9 liradan satıyor paketini nette baktım 17 lira.
Sosyal ağlarda paylaş

sadman said:

everclean çok overrated ya.

Çişi mesela az sulandırılmış mısır unu kıvamında tutuyo extra güçlü olan bile. Kedinin ayağına falan yapışıyor hep. Ayrıca temizlerken de dağılıyor yeterince sertleşmediğinden.

24 saat beklemisse kaya gibi kati. dedigin 4-5 saat icinde hemen temizlemeye kalkarsan.
Sosyal ağlarda paylaş

24 saatte bir temizliyorum. Dediğin gibi 5-6 saat altı yaptıkları vıcık oluyor. Kalsın yarın temizlerim demek de olmuyor, yarım yamalak iş.

Bide kedi tam ortaya işemedikçe everclean genelde şu tarz topaklanıyor, haliyle kaşıkla alırken dağılıyor, kazımak gerekiyor dipten.

Vancat daha iyi geldi bizimkine. Taş gibi top top oluyo, sertleşiyo hemen. Koku sorunu oluyo gerçi ama onu da kokulu toz dökerek çözdüm.

Ha gerçi everclean diamond hiç kullanmadım. Haberim bile yoktu öyle bi modeli olduğundan. Extra strength alıyodum hep, onla da tecrübemiz anlattığım gibin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...