Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira is coming to Steam!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Ya şöyle söyleyeyim, ben alacağım oyunun Steam-ABD fiyatına google'dan bakıyorum artık.

İndirime de girse ABD fiyatının üstüne oyun almam Steam'den. Kazıklanmış hissederim. Bir kere CoD aldım öyle, sonra TR'ye daha yüksek sattıklarını gördüm (ABD 50 iken TR 70 dolardı) bi daha CoD serisi oyun almadım mesela. İlla çok istersem arkadaştan isterim giftler ABD'den, ben ona parasını yollarım. Tutup da bu region muhabbeti yüzünden daha pahalıya oyun alacaksam aptal gibi hissederim kendimi.

Ama sen tutup da bölge bölge ayırıp sonra maddi geliri daha düşük ülkede daha yüksek fiyata satmaya çalışırsan tepki çekersin, çekmelisin.

Dün gece forumlara bakarken bir meksikalının post unu gördüm, heriflerde aynı durumdaydı bizde oyun çok pahalı region olayı olunca ne hale gelecek diye çok korktuk ama süper fiyatlar çıktı diyor. Onların Aral ı salak o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

beyler bankamatik kartı ile oyun alınabiliyor. haberi olmayan arkadaşlar varsa havale ile ugrasmasın. ödeme seçeneklerinden yerel visa veya mastercard'ı seçerek işlem yapılıyor. yine havale gibi onay süresi var ama.. (o da mesai saatleri içersidir.)

Visa Electron kartlar ile uzun zamandır alınabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

region locked gorunuyor azari steam. simdi denedim de alirken yukarda bu oyun sura bura vs vs diyor.

edit:

Notice: Gift purchases for Sid Meier's Civilization: Beyond Earth can only be added to the gift recipient's library if they are in Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Republic of Moldova, Russian Federation, Tajikistan, Turkmenistan, Ukraine and Uzbekistan.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Kanuni said:

region locked gorunuyor azari steam. simdi denedim de alirken yukarda bu oyun sura bura vs vs diyor.

AAA oyunların %99'u region locked.

tf2 key ile de almak pek mümkün değil yani. o yüzden fiyatı yükselen AAA oyunları bok oynarız steam'den....

Nuuvem o zaman np.

Thx btw
Sosyal ağlarda paylaş

ya beni yanlış anlama da hatta bu konuya da yazmıştım şu fiyat nasıl alsam mı daha da indirime girer mi diye? Keşke araştırsaydın az piyasayı.
Ben key olarak aldım ranger edition çıktı hem de 1. oyun da var yani. çok uyguna geldi.
Reklam olmasın ama DH'nin orijinal oyunlar diye bir satış bölümü var orayı arada kollayın bence...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...