Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twin Peaks (2016) - Showtime

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Ya baya şikayet edildi "Abi niye kimse bu adamı hastaneye yatırmıyor, yardım etmiyor?" diye de, bütün arc orta sınıf amerikan hayatının eleştirisi ve kimse farkında değil sanırım.

Günlük mundane tasklarla kimligini tekrar birleştirmeye calısıp başaramayan cooper, herkes adamın sürekli birşeyler yapmasını istiyor, bir kişi çıkıp yardım etmeye calışmıyor, aksine sürekli günlük rutinini devam ettirmesi için iteliyorlar. Sosyal sağır dilsiz olmasına ragmen kimse ne demeye calıstıgını dinlemiyor çünkü kimsenin umrunda değil.

Karısı bile ilk eve geldiginde adamı parçalayacakken parayı görünce giydiriyor, yediriyor, çişini falan yaptırıp tekrar ilk işi günlük rutinine itiyor.

O son heykel sahnesi zaten dramın zirvesi.

Asıl punchline adam için tatlı tek hareketin zenci hookerdan geliyor olması, adamın tek aldıgı affection o yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
lynch baskalarinin filmlerinden derleme(!) yapmis sdfg. baskasi yapsa annesine laf yer.

testin baslari ve white lodge oldugunu tahmin ettigim yer cok iyiydi. atmosfere, efektlere bittim.

keske roadhouse'a az bilinen gruplardan cikarsalar. tamam cok guzeldi nine inch nails, chromatics ama hem firsat kaciriliyor hem de immersion gidiyor.

biraz kasabadan sahne lazim artik. yeni tarz guzel ama eski havasindan da biraz tattirmasi lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...