Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twin Peaks (2016) - Showtime

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Yenisinin konusunu bilmeden cevaplamasi zor.

Hazirlik olarak hepsini izledim ve sunu farkettim. Ne zaman, hangi kanalda izledigimi hatirlamiyorum. Vaktinde sadece ilk sezonu izlemisim. Emin olmamakla birlikte ikinci sezondan birkac bolum izlemis olabilirim ama kesinlikle cogunu izlememisim. Hatirlayan var mi Turkiye'de nerede, ne zaman, ne kadari yayinlandi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sanıyorum o zamanki adıyla Star1'de yayınlanmıştı ve tamamı yayınlanmıştı. Amerika'dakine yakın bir tarihte, yani doksanların başlarında olması lazım, çünkü lisede olduğumu çok iyi hatırlıyorum. Hatta iğrenç "İkiz Tepeleri seyrediyor musun?" esprileri moda olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Yenisinin konusunu bilmeden cevaplamasi zor.

Hazirlik olarak hepsini izledim ve sunu farkettim. Ne zaman, hangi kanalda izledigimi hatirlamiyorum. Vaktinde sadece ilk sezonu izlemisim. Emin olmamakla birlikte ikinci sezondan birkac bolum izlemis olabilirim ama kesinlikle cogunu izlememisim. Hatirlayan var mi Turkiye'de nerede, ne zaman, ne kadari yayinlandi?

ben lisesonda ilk kez izledim bunu digiturkte. dizimax'ti sanirim.

2004-2005 bi ara iste. gunde 2 saat ders calismiyodum sadece o da bunun icindi dfhdf
Sosyal ağlarda paylaş

İlk iki bölümü seyrettim. Bazı şeyleri anlamak için eski bölümleri izlemek veya en azından bir özet okumak şart.

David Lynch filmlerini sevenler yeni diziyi severler. Fakat eski Twin Peaks gibi bir deneyim bekleyenler memnun kalmayabilir. Çünkü eskisinde tuhaf olaylar olmakla beraber daha normal bir hikaye akışı vardı. Bu defa Lynch iyice ağırlığını koymuş. Ton olarak, eski diziden ziyade dizinin öncesini anlatan sinema filmi Fire Walk With Me'ye daha yakın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...