Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TaXı 3

DropXante

Öne çıkan mesajlar

said:
TheSilver, 03 June 2003 10:28 tarihinde demiş ki:
fransız homolarının filmi işte.

fransızlarla ne alıp veremedıgın var[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

Pitty Frencheo!(Heh heh Gurps ta bir ingiliz asker boyle bagırırdı)
Fransızlar bana göre yılanın tanrısıdır sinsilik olsun sadaketsizlik olsun hepsi onlardadır...
Film e gelince ucuz bir komedi işte Star tv de daimi verilen türden yani izleyicek birşey arıyorsanız Below a gidin...[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 04 June 2003 10:46 tarihinde demiş ki:
:) dur bir düşeneyim kandilerin bir şey sanıyorlar Türkiyeye karşı izledileri politika ermeni soykırmı gibi saçmalıkaları kabul etmeleri sonra avrupa biliğinde Türkiyeye yer yok demeleri sonra ..... vs vs ve krallarını homo gibi giyinmesi yetermi.

:yapma:Lütfen politik nefretlerini kendine sakla. Burası halka açık bir forum ve burası politik tartışmalar açmak, diğer milletleri aşağılamak için uygun bir yer değil.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 04 June 2003 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

izledim
son derece rezalet
Silvester stallone başında 15 saniye gözüküyor o kadar
gerisi klasik taxi filmi işte aptal kovalamacalar
aptal kızla diyaloglar
0 heyecan

araba modifiye fetişistleri için hoş olabil[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı filmleri sadece keyif almak için izleyin yani size birşey katmasına gerek yok. Taxi benim için bunlardan biri ve gayetkeyif alıyorum. Abartılar saçmalıklar olması bir anlamda hoşuma gidiyor bence ilk ikisi güzeldi 3.süne henüz gidemedim ama eminim birşey beklemeden gideceğim için beğeneceğim.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...