Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows 10

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Yeni kart aldım yok abi sürücü yüklemiyor.

Bilgisayarı birader düşürmüş, eskisi o zaman gittiydi. Slot değiştirdim, eski sürücüleri sildim. Anakarttaki zaten yıldırım kurbanı oldu antalya sağolsun.
Kutudan çıkan cd deki sürücü için şu hatayı veriyor.

Anakartta mı sıkıntı oldu ki düşünce.

Sosyal ağlarda paylaş

Laptop'a yükledim de privacy ayarları kabus gibiydi.

Registry'e cihat ilan etmek lazım bu Microsoft'a gönderilen hikayeleri kapatabilmek için sanırım veya bir yerde elbet vardır proramı.

Edge fena değil gibi gibi ama Adguard'ın extension yerine ayrı program olarak çalışmasını tasvip etmedim.

Start Menu'sü olması güzel (!)

Otomatik Windows ve Driver Update'leri facia geliyorum diyor şimdiden. GPU driver'larını otomatik update edip milyonlarca ekran kartını aynı anda yakabilir windovz.

Desktop'a DX12 çıkana kadar yüklemem, 8.1 iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum sorun windows mu yoksa oyun kaynakli mi ama buradan bi sorayim dedim.

Win10 yuklu notebook'ta FarCry 2 yuklu, onda bi kasma donma falan yok. Ama ne hikmetse Dota 2 de 2-3 dakikada bir 2-3 saniyelik donmalar yasiyorum. Combatta falan direkt gg yani. O an ekran donuyo boyle, 3 saniye sonra olan aksoyonu goruyorum. Arada ne yasandigini gormuyorum.

Ekran kartinin surucusu yuklu. Aygit yoneticinde de bi problem yok. Hatta nvidia control panel'de oyunun ayarlarini optimuma da aldim yine kar etmedi.

Cozum onerisi olan var mi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
selam bi sorunum var

geçenlerde konu açmıştım laptop gg diye. herneyse toparlayabildim ve windows10u tekrar yükleyebildim. ancak şimdi aktivasyonda hata veriyor. microsoft forumuna sordum eğer win8 lisansın varsa güncel updateleri yap bu lisansı aktivasyonda kullan dediler. güncelledim de ancak product key hala geçersiz ne yapmam lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

dasBock said:

selam bi sorunum var

geçenlerde konu açmıştım laptop gg diye. herneyse toparlayabildim ve windows10u tekrar yükleyebildim. ancak şimdi aktivasyonda hata veriyor. microsoft forumuna sordum eğer win8 lisansın varsa güncel updateleri yap bu lisansı aktivasyonda kullan dediler. güncelledim de ancak product key hala geçersiz ne yapmam lazım?

telefonla arayip oradan aktive edicen.uzun cetrefilli kil bir durum.baska yol bilen beri gelsin.4 defa yaptim sunu.heder oldum.X( (windows 10 icin degildi benim durum tabi.7 de oluyodu boyle.)
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Pencereyi diğer monitöre sürüklerken niye saçma sapan takılıyor ffs ismi Windows bi de.

eskiden ikinci monitor olan tarafa pin edemiyordun her hangi bir şeyi direkt öteki tarafa geçiyordu. eskisi bug'dı şimdiki normal. hızlı çekersen geçiyor yavaş çekersen pin ediyor. ben daha memnun kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...