Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Long Dark

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...

yeni update yakinmis:

the new MINE region, showcasing some new hazards and a new gear item

the second TALE, following up on Signal Void from Part Two

several new gameplay tools and mechanics, including the Travois and some new clothing

and great free updates to Survival, including -- wait for it -- proper coverings for first-person hands!

5032f1f4b5eff4f153c910e03bc6262b63bba676

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

ilk kez oynayacak birine "termosu yeni eklediler, su kadar senedir yoktu" desen inanmaz. travois base game olmaliydi. yeni eldiven gorselleri ve animasyonlar buyuk bir eksigi tamamlamis. 

her sey guzel yapilmisa benziyor. yeni mekan hikayeyi, survival'i bir seviye uste tasiyacak belki ama ben oyunun havasini bir adim geriye goturecegini dusunuyorum. kanada sogugu neylerine yetmedi.

Sosyal ağlarda paylaş

cok bolge oldu sanki biraz, bolgelerin yarisina bile hic gitmeden oynamak mumkun.

c vitamini baliktan falanda alinabiliyor bu arada, cok dert olmayabilir yeni scurvy o acidan. ama her yer cam agaci doluyken ordan top tier yeni icecek firsati kacmis sanki vitamin icin asil.

Spoiler

34724_hd.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

wintermute oynadiniz mi? ben indirimde aldim, bi bakayim dedim , son episode a kadar geldim cunku base game cok guzel ama gecilmeyen cutsceneler , radikal yazarlik ve sacma tasklardan darlandim.

Spoiler

episode3te survivor tasima ve 11 kisiye bas sagligi diledigin yer...yahut molly karakteri, koca katili, manyak, telefonla darliyor fln,ne kadar kotu bi karakter.

valla oyunu yapanlar keske story modu olayina hic girmeseymis, hic eglenceli degil, son episodeu oynamiyacam.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa interloper zorlugunda oynadim,36 gun hayatta kalabildim.

cok iyiydi durumum, 3-4 bolgede kamp kurmustum, bi suru yemek biriktirmistim, ne bilim, kiyafetlerim iyi, okum bicaklarim fln hep iyi ve %100 maintance, bir suru kitap okumustum, skillerim iyi fln.

pleasant valley haritanin sol alt kosesinde 3 strikes farmsteade gittim, bir suru olu geyik buldum, onlari harvest derken firtina cikti, yari acik bir binada ates yaktim, cok soguk degil ates yetio hem saatlerce tutacak odunum var okeyiz dedim, hata imis.

cunku firtina siddetlendi, yavas yavas usumeye basladim, kacip daha kapali bi magara ev fln bulmam lazim diye kafami cikarir cikarmaz 2 kurt atladi ustume, oku yayi sirtimdan cekemeden dibimde bittiler

kanamayi durdur antiseptik fln derken iyice gec oldu, hava iyice sogudu ve cok kondisyon kaybettim

hanim izliyor oynarken, soruyor bazen ne yapion simdi diye, cok tekrarladigim bi cevap var

yatacak yer ariyorum, surdaki eve gidiyom insallah yatacak yer vardir fln diyorum, surekli

neyse, mefta olunca hanim geldi aaaa noldu dedi

yatacak yer bulamadim 

yatacak yer bulma oyunu diyo long darka

• Like 3
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

pv oyle ya en zor bolgelerden biri ismine bakmayin 🥲

yuru yuru bitmemesinin yaninda her daim ters yonden esen yavaslatan ruzgar ve zirve tm'dan daha sert firtinalar cabasi, abuk bir yerde sari firtinaya denk gelirseniz gg cok olasi.

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Interloper kasarken kullandıgım taktik genelde şu; Barajın olduğu bölgede başlamak ve cok az durarak seri lootlayarak ilerlemek, benzinliğin oldugu yerde postları ve bagırsakları kurutmak, madenlerden toplanan coal ları gemide biriktirmek ve hızlıca bıcak - balta - en az 5 adet ok bası yapmak. Bunların yanına yay ve duzgun bi kurt postu doseyebilirsen tamamdır. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...