Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pitbull ve sahibi

miyaw33

Öne çıkan mesajlar

http://www.main-spitze.de/lokales/ruesselsheim/terrier-beissen-maenner-polizei-erschiesst-zwei-hunde-auf-dem-friedensplatz-in-ruesselsheim_14623207.htm

Heryerde bizim andavallar,ekşide başlıgı gordum,haberi okurken farkettim ki köpek sahibi angut türkiye kökenli.Böyle adamları hapsetmek lazım ,hem köpekler ölmüş hem de yoldan gecen kişilere saldırmış hayvanlar
http://www.liveleak.com/view?i=850_1411478602
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Heryerde bizim andavallar,ekşide başlıgı gordum,haberi okurken farkettim ki köpek sahibi angut türkiye kökenli.Böyle adamları hapsetmek lazım ,hem köpekler ölmüş hem de yoldan gecen kişilere saldırmış hayvanlar

ne alaka. bari önce oku.

adam dükkanında alarm bozuk olduğu için mi ne köpekleri bırakıp gidiyor evine. sabaha karşı hırsız giriyor, köpekleri görüp kaçıyor, kapıyı da kırdığı için köpekler dışarı çıkabiliyorlar. olay bundan ibaret.

tamamen polisin öküzlüğü. sen olay mahaline, orada köpe kvar diye geliyorsan yanında uyuşturucu dart falan olacak. veya 20 metre ötede kendi çapında duran köpeğe sıkmıcaksın saldırmadıkça.

polis işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi Dükkanın içine bile olsa saldırgan köpek serbest bırakılmaz, baglarsin girişe yakın yere , ikincisi madem bıraktın yazarsın sağa sona dikkat köpek var diye.
En kötüsü bu köpek şehirde beslenebilecek bir köpek değil, çok kolay hircinlasan bir hayvan.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Dükkanın içine bile olsa saldırgan köpek serbest bırakılmaz, baglarsin girişe yakın yere , ikincisi madem bıraktın yazarsın sağa sona dikkat köpek var diye.

sen harbi okumayı falan bilmiyorsun galiba?
adam dükkanını kapayıp kilitleyip çıkıyor. hırsız geliyor içeri giriyor, köpek var diye kaçıyor, kapıyı açık bırakıyor. köpekler dışarı çıkıyor.

ne demek köpek kapalı alanda serbest bırakılmaz? az mantık ya.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

miyaw33 said:

Dükkanın içine bile olsa saldırgan köpek serbest bırakılmaz, baglarsin girişe yakın yere , ikincisi madem bıraktın yazarsın sağa sona dikkat köpek var diye.

sen harbi okumayı falan bilmiyorsun galiba?
adam dükkanını kapayıp kilitleyip çıkıyor. hırsız geliyor içeri giriyor, köpek var diye kaçıyor, kapıyı açık bırakıyor. köpekler dışarı çıkıyor.

ne demek köpek kapalı alanda serbest bırakılmaz? az mantık ya.

Sen kendi yazdıgını oku,sonra benım yazdıgımı oku mantıksızlıgını gör.
Bak ben ne demişim"...madem içeri bıraktın yazarsın sağa sola dikkat köpek var diye" bu ne demek ,hırsız gelse bile bakar içerde it var,çeker gider.Sen köpekleri bağlamadan tuzakla içeriye,sonra hırsız girip açtı de.O köpeğin oraya bırakılma sebebi hırsız girmesini engellemek,hırsız içerisi girince yesin veya hırsız girince kaçsın değil.Uyarıyı koyarsın hırsız gelir,cesaret edemez gider.Ayrıca hayvanları içeri bıraktıgı yer sokagın ortasındakı bır dukkan,dışardan biri tas atsa veya herhangi bir sebepten cam kırılsa nolucak,adam sucsuzmu olucak.Ne olursa olsun uyarıyı yazacak ve hayvanı dükkanın dışına çıkmayacak sekılde sabıtleyecek makaralı vs tasma ile...
Nick post uyumu yazan sahsıyet için;kedileri sevdiğim,ayrıca veteriner hekim oldugum için bu nick.
Polis hatalımı kısmına gelirsek uyusturucu ile gelmedği için hatalı o da ayrı mevzu
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Heryerde bizim andavallar,ekşide başlıgı gordum,haberi okurken farkettim ki köpek sahibi angut türkiye kökenli.Böyle adamları hapsetmek lazım

Adama andaval angut demişsin ama polisin yaptığı daha beter. İnsanlar için elinde taser silahı taşımayı biliyorsun, "aa sokakta köpek var" diyip kovboyculuk oynuyorsun.

miyaw33 said:

Birincisi Dükkanın içine bile olsa saldırgan köpek serbest bırakılmaz, baglarsin girişe yakın yere , ikincisi madem bıraktın yazarsın sağa sona dikkat köpek var diye.

Adama böyle direktifler vermen iyi hoş güzel, ama dükkana hırsız girmiş, köpekler polis tarafından öldürülmüş, kapıya tabela yazsan ne farkedecek.
Sosyal ağlarda paylaş

hırsız girer diye dükkanın içinde köpekleri serbest bırakmak mallıktan başka bi şey değil.

olay amerikada geçse polisi suçlayabilirdim ama almanyada olduğundan polisin zorunda kaldığını düşünüyorum.

ayrıca pitbull nedir anasını satıyım hellhounddan farkı yok gözümde keşke azalarak yok olsalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

miyaw33 said:

Adama böyle direktifler vermen iyi hoş güzel, ama dükkana hırsız girmiş, köpekler polis tarafından öldürülmüş, kapıya tabela yazsan ne farkedecek.

adamın yazdığını okuyup mu yazdın şu yazını?

adam dio ki,

eğer köpek olduğu ibaresini koysa hırsız dükkanı pas geçerdi büyük ihtimal

böylece hırsız girmezdi, köpekler kaçmazdı, polis gelmezdi vs

velev ki hırsız deli ve içeri girdi, makaralı tasma ile belli range de dolaşabilecek şekilde bağlanmış olsaydı köpekler, yine hırsız kaçtığında sokağa çıkmazdı köpekler

kapıya tabela yazmak caydırıcı önlem yani kısaca
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle, belki adam yazdı böyle bir şey kapıya... kaldı ki yazmak zorunda değil. orası bir muhit değil yani. gece girecek kişi hırsız olur ancak. hırsızı da uyarmak zorunda değil adam "dikkat köpek var" diye.
ha sonuç olarak kötü bir yöne gitmiş olay ama sırayla bütün bunlar olabilir diye düşünüp "o zaman ben tasmayla bağliim köpekleri" demek saçma.

zaten asıl suçlu polis. gidip köpeğin sahibini suçlamak bariz abes. köpek kendi çapında 20 metre ötede dururken ateş açıyor polis. olacak iş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

1 dakikalık videoda öyle görünüyor ama 2 kişiyi yaralamış köpekler ki gelişimini tamamlamamışlar sanırım henüz. aksi takdirde daha kötü bi senaryo da olabilirmiş.

sonuçta böyle gaddarca öldürülmeleri hoş değil ama orada kurallar katı. o yüzden sırayla bütün bunlar olabilir diye düşünüp "o zaman ben tasmayla bağliim köpekleri" demek saçma değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...