Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Kızı İngiltere'ye Giderse

Hannibal44

Öne çıkan mesajlar

Hannibal44 said:

moriarty said:

Hannibal44 said:

Suark said:

size ne olm ya
manyakmısınız yargılıyosunuz size ne zararı var bunun?

İlla ki zararı mı olması gerekiyor bana yargılamam için. Ne pragmatik toplum olduk çıktık ya. Yargılanması gereken bir durum bu emin ol.

Cem yılmaz bunlarla alay ederken kahkahalarla gülüyonuz ama ?

cem yılmaz konuşamayanlarla değil, milletin konusmasını yargılayanlarla taşak geçti. yani seninle.

onun dışında adamın dediği şuydu, ne takılıyoruz ne dediğimize. derdini anlatabiliyosan tamam işte düşünme.

bizim milletten başka konuşurken bu kadar kasan masan yok diye anlatıyodu.

bilginiz yok, fikriniz var anasını satiyim.

Boş boş konuşma. Bunlarda konuşmak için kasıyor ama beceremiyor iyi izle video'yu. Ayrıca Cem Yılmaz rahat konuşun derdinizi anlatabildiğiniz kadar konuşun derken bunlar gibi özürlü ingilizcesi ile konuşun demiyordu, net ve lafı dolandırmadan konuşmaktan bahsediyordu. Tekrar izle sen onu. Ayrıca niye büyüttünüz bu videoyu bu kadar. Yarası olan gocunur hesabı. Her ingilizce konuşmayı beceremeyen bir atarlanmış bana.

abi ben ted ankara mezunuyum. 7 yaşından beri ingilizce eğitimi alıyorum, konuşuyorum. yeterli olmuştur sanırım cevap olarak.

sana cevap verenlere yaptığın genelleme bile zaten ne kadar yetersiz olduğunu gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

KEŞKE 0NE OLABİLSEM

0ne said:

barnacle said:

die hard ın olayı o zaten o yüzden izliyosun. adam ölmüyo.

şu mantaliteye bakarsanız adamın filmin sonunda ölmesi lazım, film boyunca tüm zorluklara göğüs geriyo ama film sonunda öyle yada böyle ölüyor olması gerek

madem ölmüyo/ölmeyecek o zaman filmin adını the immortal yapsınlar..
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Hannibal44 said:

moriarty said:

Hannibal44 said:

Suark said:

size ne olm ya
manyakmısınız yargılıyosunuz size ne zararı var bunun?

İlla ki zararı mı olması gerekiyor bana yargılamam için. Ne pragmatik toplum olduk çıktık ya. Yargılanması gereken bir durum bu emin ol.

Cem yılmaz bunlarla alay ederken kahkahalarla gülüyonuz ama ?

cem yılmaz konuşamayanlarla değil, milletin konusmasını yargılayanlarla taşak geçti. yani seninle.

onun dışında adamın dediği şuydu, ne takılıyoruz ne dediğimize. derdini anlatabiliyosan tamam işte düşünme.

bizim milletten başka konuşurken bu kadar kasan masan yok diye anlatıyodu.

bilginiz yok, fikriniz var anasını satiyim.

Boş boş konuşma. Bunlarda konuşmak için kasıyor ama beceremiyor iyi izle video'yu. Ayrıca Cem Yılmaz rahat konuşun derdinizi anlatabildiğiniz kadar konuşun derken bunlar gibi özürlü ingilizcesi ile konuşun demiyordu, net ve lafı dolandırmadan konuşmaktan bahsediyordu. Tekrar izle sen onu. Ayrıca niye büyüttünüz bu videoyu bu kadar. Yarası olan gocunur hesabı. Her ingilizce konuşmayı beceremeyen bir atarlanmış bana.

abi ben ted ankara mezunuyum. 7 yaşından beri ingilizce eğitimi alıyorum, konuşuyorum. yeterli olmuştur sanırım cevap olarak.

sana cevap verenlere yaptığın genelleme bile zaten ne kadar yetersiz olduğunu gösteriyor.

Sana yetemedim arkadaşım kusra bakma. Bilgi ve hayat tecrübem seninkinin tırnağı olamaz. Büyüksün abi.
Sosyal ağlarda paylaş

riza_calimbay said:

nası bi kuyruk acın var ki bu kadar öfkelisin

Çok büyük acım var hergün bu acım yüzümden kendimi yiyorum, ben niye ingilizce öğrenemedim diye sonra böyle konuşamayan tipleri görünce onlara bok atıp kendimi tatmin ediyorum. Sadece ben değilmişim diyorum ingilizce konuşamayan. Bir de üstüne alay ediyorum onlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

kendi soktuğun lafa, yaptığın genellemeye cevap çıkınca böyle triplere girmene gerek yok. kimse sana hayat tecrübesinden bahsetmedi.

ingilizce bilmeyenler saldırmış dedin, aldın cevabını adabınla otur. uzatmana gerek yok, böyle kaçak yollara da gerek yok.

Çocuk büyük açığımı yakaladın. Cevap veremeyicem. Hatta forumu terk ediyorum şu an o derece.

Başarılar sana Ted Koleji çocuğu..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi konusamasin dogru duzgun sana ne lan. Senin paranla mi gitti oraya da canin yandi?

Amerika'ya gidin gorun, sirketlerin ust duzey elemanlari, IT sektoru falan, adamlarin yarisinda kol gibi aksan var.

Ay ingilizcem kotu dur konusup rezil olmayayim diyen mallar internetten baskalarina bok atarken kendine guveni olanlar 3 kurusluk ingilizceleriyle yardiriyor piyasada.

Isini halledebiliyorsan iyidir ingilizcen, gerisi fasa fiso.
Sosyal ağlarda paylaş

yav he he .

Birincisi ben alay etmedim öyle olduğunu zannedenler işte konuşmayı beceremeyip birde burda bilmem ne koleji mezunuyum diye sallayan tipler. (yarası olup gocunanlar)

Benim güldüğüm nokta kızların bu şekilde berbat bir ingilizceyle konuşurken absürt tavırlara girmeleri. (Yine alay etmiyorum bak alay farklı bir durum bir tarafınızdan uydurmayın beyninizle okuyun azıcık.)

3-5 megolaman tip birleşip aklınızca benimi kafalayacaksınız :)
Birine zaten laf sokunca direkt cv'yi döktü ortaya diğeride hemen mesleğini yazmış :)Anladık hepinizin ingilizcesi düper seviyede. Hatta bu foruma ingilizce konuşamayanları almıyorlar zaten.

İngilizcesi iş görsün yeteri kadar konuşsun diyene de ona zaten lafımız yok o adam o işten para kazanıyor. Ayrıca buradaki saçma salak kızlar gibi triplere girmiyorlar. Kapişko ?

Hepinize ayrı ayrı yazardım ama bu forumun zaten böyle tiplerle dolu olduğunu biliyorum hatta bunu bilerek atmıştım o videoyu buraya :) Eğlencelisiniz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Abi konusamasin dogru duzgun sana ne lan. Senin paranla mi gitti oraya da canin yandi?

Amerika'ya gidin gorun, sirketlerin ust duzey elemanlari, IT sektoru falan, adamlarin yarisinda kol gibi aksan var.

Ay ingilizcem kotu dur konusup rezil olmayayim diyen mallar internetten baskalarina bok atarken kendine guveni olanlar 3 kurusluk ingilizceleriyle yardiriyor piyasada.

Isini halledebiliyorsan iyidir ingilizcen, gerisi fasa fiso.

Al işte bir sazan daha. Aksanın daha ne demek olduğunu bilmiyorsun. Hala bu kızların bu şekilde konuşmasını aksandan kaynaklı olduğunu düşünüyorsun. Bir de gelip bana laf sokacaksın o küçük beyninle :) Önce bir araştır aksan nedir, aksan kötü olunca gramerin yanlış mı olması gerekiyor bre dümbüz ? Ha pardon sen de şimidi çıkarsın bir özel kolej mezunuyum dersin değil mi ? :) Hatta dilcisindir kesin.

Laf sokmayayım diyorum ama dayanamıyorum böyle tipleri görünce.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin özeleştirisinden bahsediyorsun ? Onu bana değil bana laf yetiştirenlere söyle bence. Benim yazdıklarımı iyi oku. Ben onları eleştirmiyorum konuşurken ki saçma tavırlarına gülüyorum dedim. Cahilliğin nesini eleştireceğim zaten. Gülüp geçtim ben sadece. Ha ayrıca berbat ingilizce konuşuyorlar orası ayrı ama her videoyu izleyen nedense tavırlarına değil de ingilizcelerine takılmış. Bu videoyu siz ciddiye aldınız ben değil. Bir cümle söylemişsin laf sokmak için ama yine diğerleri gibi zıçmışsın. Sırf laf sokmak için konuşmayın bakın bugün pazar izinliyim akşama kadar laf yetiştiririm size :)

Normalde kimseye laf yetiştirmek için bir çabam olmaz ama buradaki kişilere özellikle yetiştirdim çünkü burada bazı megolaman tipler sırf böyle laf sokmak için (nickimi beğenmediğinden dolayı bile olabilir) paragrafın içinden cümle seçip kendilerince benim lafımı çürütüp ego tatmini yapıyorlar. Bir de bu megolaman tiplerin arkadaşlarıda bunu görünce direk başlıyorlar bu konuyu nasıl baltasam diye ama kendi kafalarına tabiri caizse "hammer down" yapıyorum. Ehehehe herkesi bir ego tatmin yolu var sonuçta.

Dipnot : keko ergenim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...