Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Subscription vermezsen

- Arazi sahibi olamıyorsun, dolayısıyla ekip biçemiyorsun, dolayısıyla ya korsanlığa çıkıp itlik yaparak para kazanacaksın, ya da başka bir yol bulacaksın. Zengin guildlere yamanıp belirli bir ücret ya da komisyon karşılığı tarlalarını ekip biçebilirsin gibi gibi.
- Labor point regenerationın subscriptionlıların yarısı kadar oluyor. Patronlar dakikada 2, offlineken 1 regenliyor; fakirler dakikada 1, offlineken 0 regenliyor, dolayısıyla elaleme serflik yapmak da zor, en temizi korsanlık diye düşünüyorum.
- Auction housedan item satın alabiliyorsun ama item satamıyorsun.
- Patronsan her gün 5 tane loyalty token geliyor, bunlar ne işe yarar dersen açıkçası 5 günde 1 labor veren potion alabilmekten ya da 3 günde 1 vergi sertifikası alabilmekten başka bir sikime yaramıyor, ya gitar flüt falan alırsın. Tamamen auxiliary şeyler yani, oyunun coreunu etkileyen bir şey yok.
- Patronsan %10 xp bonusun var.
- In-game para ile de subscription alabiliyorsun, APEX diye bir şey satın alarak. 2 tane gerekiyor bunlardan, 90-100 gold arası bir şey. Bi tane 16x16 bi tane de 8x8 tarlan olursa 2-3 günde sadece ekip biçtiklerini satarak rahat çıkartabilirsin bu parayı. Dolayısıyla 1 ay subscription fee verip, arazi sahibi olup, 2. ayda tamamen in-game currency ile subscription yenileyebilirsin.

@Lectre
Sosyal ağlarda paylaş

Chastor said:

Xaenin said:

Subscription vermezsen

- Arazi sahibi olamıyorsun, dolayısıyla ekip biçemiyorsun, dolayısıyla ya korsanlığa çıkıp itlik yaparak para kazanacaksın, ya da başka bir yol bulacaksın. Zengin guildlere yamanıp belirli bir ücret ya da komisyon karşılığı tarlalarını ekip biçebilirsin gibi gibi.
- Labor point regenerationın subscriptionlıların yarısı kadar oluyor. Patronlar dakikada 2, offlineken 1 regenliyor; fakirler dakikada 1, offlineken 0 regenliyor, dolayısıyla elaleme serflik yapmak da zor, en temizi korsanlık diye düşünüyorum.
- Auction housedan item satın alabiliyorsun ama item satamıyorsun.
- Patronsan her gün 5 tane loyalty token geliyor, bunlar ne işe yarar dersen açıkçası 5 günde 1 labor veren potion alabilmekten ya da 3 günde 1 vergi sertifikası alabilmekten başka bir sikime yaramıyor, ya gitar flüt falan alırsın. Tamamen auxiliary şeyler yani, oyunun coreunu etkileyen bir şey yok.
- Patronsan %10 xp bonusun var.
- In-game para ile de subscription alabiliyorsun, APEX diye bir şey satın alarak. 2 tane gerekiyor bunlardan, 90-100 gold arası bir şey. Bi tane 16x16 bi tane de 8x8 tarlan olursa 2-3 günde sadece ekip biçtiklerini satarak rahat çıkartabilirsin bu parayı. Dolayısıyla 1 ay subscription fee verip, arazi sahibi olup, 2. ayda tamamen in-game currency ile subscription yenileyebilirsin.

@Lectre

eyv ben zaten korsan olmak istiyor ama bakayım oyunu beğenirsem 1 ay fee verip para neyin kasarız sonra korsan patronu oluruz hihi
Sosyal ağlarda paylaş

patron alıp tek seferde girdim garip bi şekilde.
normalde 4k olan dahuta sırası patron alınca 2k'ya düşmüştü. oha bu ne lan diyip yeni serverlardan birini denedim. orada sıra yokmuş girdi hemen. sonra change server diyip yeniden dahutayı deneyince ona da çat diye girdi birden.
acayip saçma ama valla böyle oldu sdf

ya bahçe ekicem yer bu bulamıyorum bu arada, sürekli kontrolde mi olmak lazım napmak lazım? boş yer rahat bulunuyor mu ileriki levellarda?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...