Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malcolm in the Middle

RogueNoir

Öne çıkan mesajlar

Malcolm'ın annesinin nasıl bir anne olduğunu merak edenleri annemle tanışmaya davet ediyorum, tabii cesaret edebilirseniz :)

*Malcolm In The Middle ın hastasıyız*[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir ailem olsun isterdim.hiçbi zaman sıkılmazsın. her zaman olaylar var etrafında düşünsene[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben izlerken fark ettim annemde izliyomuş ya!!!
ilk başlarda izlemezdi ama kadında alıştı...evin annesine bayılıyo umarım özenmez!!![signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

link verirmisin sabo? yoksa imeshten felanmı indirdin???[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

• 17 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...