Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

John Wick (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Dövüş sahnesine koreografi açısından lafım yok ta öyle yarım saat saçma salak dövüşünce suyu çıktı. Hatta o last boss kısmında suyunun da suyu çıktı. O kadar uzatmaları çok büyük hata olmuş bence. 4. filmde aynı hataları yapmazlar umarım.

17 saat önce, sanssizsansli dedi ki:

bu john wick evreni ile matrix 4ü bağlasalar varya şamata olur.

Matrix 4'ü bağlayamazlar da John Wick 4'te yancı olarak Carrie Anne Moss'u getirmezlerse çok ayıp olur. Neo var Morpheus var, Trinity olmazsa olmaz. Hatta Morpheus'un bütün tayfasını getirsinler 1. filmden, ellerine mi yapışır?

ShadowFury tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

3. film netflix'e düşmüş, açtım biraz baktım ama yarısına kadar gelebildim anca, halle berry hiç yakışmamış

zaten john wick'in benim için can alıcı noktası adamın her noktada yalnız olmasıydı, böyle sidekick olunca yakıştıramadım. yani belki halle berry yerine başkası olsa daha katlanılır olurdu ama böyle olmamış

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...

artik (2. film dahil aslinda) tamamen kendisinin bir parodisi oldu zaten.

looney tunes gibi filmi gibi. 1980lerin b-movielerinin aynisi.

yalniz giderek uzattikca, ben de "sunu sinemada izlemek sinemaya ayiptir." diye dusunmeye basladim.

diger yandan "sinemada iyi film mi oynuyor olm? fast food'un gozler icin olanini veriyorlar sinemada genelde!" derseniz, "genelde haklisiniz" derim sanirim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...