Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

John Wick (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

John Wick ikinci filmden itibaren, fahri keanu patreon hesabi gibi bisey oldu.

hani adam film cekicem para atin dicegine, film cektin, gorelim mangirlari dedi ordan akti gitti iste.

keanu iyidir hostur ama, metroda yer veren adam + parkta yalniz donut yiyen adam meme'sinden sonra millette kontrolsuz bir sempati olustu asdfkj

tom ile birlikte severiz keratayi, bitmez kredisi o ayri.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

pff aksiyon falan tamam da çok çocuksu fantastik oldu artık. nerede ilk film nerede bu. hani fast&furious ne kadar yarış filmiyse bu da o kadar aksiyon filmi. daha mütevazı kalmalıydı ilk filmdeki gibi. neredeyse bütün evren gündüz manav gece contract killer bayık oldu.

cakartalı karambitçi dayıları sevdim ama raid'den alıp getirmişler.

Sosyal ağlarda paylaş

Aksiyona doyuruyor mu? Doyuruyor. Filmden başka beklentimiz var mı? Yok. Breathtaking/10

Ninjaları sevdim mi sevmedim mi ondan emin değilim yalnız. Karakterler iyiydi ama öyle yarım saat dövüşmeleri baydı.

altınayının eleştirisine katılıyorum bir de. Over the top olsa da yine de belli bir tarzı bir ağırlığı vardı ilk filmin. Üçüncü filmin combat sahneleri direkt anime olmuş. Boss fight vermek istemişler belli ki ama yine de yakışmamış filme. Anime combatı izlemek istesek anime izleriz zaten, böyle atraksiyonlara hiç gerek yok. Çizgisini bozmasaymış keşke.

Ama genel olarak gayet iyiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

Üçüncüyü yeni izledik de koreografi hollywood için efsane olmuş, bunu alıp üç filme dağıtırsın o derece. Aksiyon son derece başarılıydı. Ama yakışmıyor hikayenin derinliği bu emeğe yani, çok sığ. Anlatmak için az zaman da harcamıyorlar bayağı uzun uzun gidiyor ama ikinci film gibi öyle önce ileri gitti, sonra geri geldi.

Biraz daha kafa patlatsalar keşke de amerikan orta karar comic kalitesinin üstüne çıksa ama kaçtı o fırsat artık.

son sahne:

Spoiler

Abicim niye pissed off oldun, 12 saat önce hayatta kalmak için parmak verdin yani. Bırak çekil git. Anladık dördüncü filmi çekeceksiniz de hiç anlamı yoktu.

Mark dacascosu sonlara doğru tanıyabildim ama iyi olmuş adamcağız onca tv filminden sonra yüksek profil bir filmde kendini gösterebildi.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...