Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev sahibi ve Digitürk Sorunu

Anhora

Öne çıkan mesajlar

df said:

apartman yönetimi de anca ortak çanak takma kararı alıp katlara astırmayabilir görüntü kirliliği olmasın diye. çatıya ortak olarak her alteratiften koyarlar ama böyle karar varsa. hem çatıya koymayız hem de sana taktırmayız diyemez.

Hani varolan çanağı digitürk yönüne döndürsek bir şey demiyeceğim. Onu da yaptırtmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

apartman yönetimi de anca ortak çanak takma kararı alıp katlara astırmayabilir görüntü kirliliği olmasın diye. çatıya ortak olarak her alteratiften koyarlar ama böyle karar varsa. hem çatıya koymayız hem de sana taktırmayız diyemez.

villa sahibi adam her odayı ayrı daire gibi kiralamış diye anladım ben
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

df said:

villa sahibi adam her odayı ayrı daire gibi kiralamış diye anladım ben

Villa 2 kat. 3 daire 1+1, 4. daire dubleks orayı oda ile kiraya veriyor. Ben 1+1'de kalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 1 yıllık peşin verdin. adam size makbuz verdi mi? (makbuz saçma ama elden alınan da bir ispat olmalı fln), hani bankadan yatırdığında "kira bedeli" diye seçebiliyorsun, adam ona göre vergi ödüyor ya, bu adam kesin onu da ödemeyen biridir gibi geldi, oradan da yürü derim ses etmesin die (bir bilene tam danış tabii)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

bu arada 1 yıllık peşin verdin. adam size makbuz verdi mi? (makbuz saçma ama elden alınan da bir ispat olmalı fln), hani bankadan yatırdığında "kira bedeli" diye seçebiliyorsun, adam ona göre vergi ödüyor ya, bu adam kesin onu da ödemeyen biridir gibi geldi, oradan da yürü derim ses etmesin die (bir bilene tam danış tabii)

1 yıllık peşin verdim. Kira kontratını aldım sadece. Bizim parayı kredi kartından 3 parçada aldı. Eski ekstrede görünür ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Dworgian said:

1 yıllık peşin verdim. Kira kontratını aldım sadece. Bizim parayı kredi kartından 3 parçada aldı. Eski ekstrede görünür ancak.

kredi kartından mı aldı?

wtf?

posumu var adamın
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Anhora said:

Dworgian said:

kredi kartından mı aldı?

wtf?

posumu var adamın

Yok ya. Biz bu lavukla mayısta anlaştık. Kışın kömürü alıcam para lazım bana temmuza kadar 6000 ver 1 yıl kirala dedi. Öbür türlü aylık 750 diyor. Biz de böyle yaptık. Kömürün parasını da bizden çekti.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sen adama baştan kaptırmışın ipleri. Ondan böyle gek gek konuşuo.

Avukat tanıdık varsa bulup adamın uygulamaları ve sözleşme arasında açığını yakalaman lazım

Atıyorum, mesela depo olayı senin tazmin talep edebileceğin bir hak veriosa sana, üste çıkarsın. hatta beklersin depoyu yaptırır, sonra yıktırırsın şasldkasşdlas
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler benim durumum en iyi senaryo. Geçen sene üstte kalan adamların aylık elektriği 180 geliyordu normalde 80 gelmesi gerekirken. Sonradan anladık ki, yakıt sisteminin elektiriğini adamların elektirik saatine bağlatmış. Adamlar haybiye +100 tl veriyordu aylık.

Bartın gibi bir yerde öğrenciyi s*kmeye çalışıyor ev sahipleri. Eski evleri 650-700'den yenileri 1000 civarında kiralıyorlarmış. Vallahi tam curcuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Abi sen adama baştan kaptırmışın ipleri. Ondan böyle gek gek konuşuo.

Avukat tanıdık varsa bulup adamın uygulamaları ve sözleşme arasında açığını yakalaman lazım

Atıyorum, mesela depo olayı senin tazmin talep edebileceğin bir hak veriosa sana, üste çıkarsın. hatta beklersin depoyu yaptırır, sonra yıktırırsın şasldkasşdlas

Onu düşünüyorum aslında. Yaptırsın da bir avukatla görüşeyim olmadı yıktırtırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...