Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışında yaşamaya başlamak

Anhora

Öne çıkan mesajlar

sana ne anlatmışlarsa çok yanlış anlatmışlar

almanyada öyle kolay değil iş bulmak sokaklarda yatmak. hele ki almancan yoksa ihtimal çok daha düşük. bu durum kuzey avrupa ülkelerinde ise durum daha da zor hatta. bu kafayla anca amerikaya turist vizesiyle gidip orada anlaşmalı evlilikle kalabilirsin. aylık 2k gibi bi para kazanabilirsin dandik bi işte. tabi kirayı geçimi çıkarınca sana pek bi çük kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

almanyada öyle kolay değil iş bulmak sokaklarda yatmak. hele ki almancan yoksa ihtimal çok daha düşük. bu durum kuzey avrupa ülkelerinde ise durum daha da zor hatta. bu kafayla anca amerikaya turist vizesiyle gidip orada anlaşmalı evlilikle kalabilirsin. aylık 2k gibi bi para kazanabilirsin dandik bi işte. tabi kirayı geçimi çıkarınca sana pek bi çük kalmaz.

Almanya'da sokakta yatmak kolay ya, tren istasyonları falan korunaklı oluyor sldkfj
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

İspanya yapıyordu onu, 160k euro mu ne veya üstü ev mev alırsan vatandaşlığı basıyordu parasızlıktan. Hala var mı bilmiyorum ya da tam prosedür nedir.

O vatandaşlık degilde oturma izni ve serbest dolaşım hakkı veriyor.

Makedonya - 40.000 euro ve üzeri ev alırsan oturma izni veriyor - 300.000 euroluk yatırım yaparsanda vatandaşlıgı basıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

KidLazer said:

Almanya'da sokakta yatmak kolay ya, tren istasyonları falan korunaklı oluyor sldkfj

sdf yatarsın da polis topluyor hacı. hoş amerikadaki gibi tekmeleyerek değil ama götürüyolar artık nereyeyse sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Valla aktarma yaparken patlayıp Hamburg, Bremen ve Hannover'de sabahladım bundan 2 yıl önce. Polis gık demedi, sadece sarhoşları toplayıp karakola götürüyorlardı sdf

(Bu saydıklarım haricinde başka yerlerde de geceyi geçirdim gerçi de onlar köy kasaba falandı, polis var mı bilmiyorum bile)

Düşününce bildiğin sokakta yaşamışım lan :(

Bi tek Roma'da kovdular onda da Arrival'a girip yattıydım diğer avrupalı kardeşlerimizle.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Valla aktarma yaparken patlayıp Hamburg, Bremen ve Hannover'de sabahladım bundan 2 yıl önce. Polis gık demedi, sadece sarhoşları toplayıp karakola götürüyorlardı sdf

(Bu saydıklarım haricinde başka yerlerde de geceyi geçirdim gerçi de onlar köy kasaba falandı, polis var mı bilmiyorum bile)

Düşününce bildiğin sokakta yaşamışım lan :(

Bi tek Roma'da kovdular onda da Arrival'a girip yattıydım diğer avrupalı kardeşlerimizle.

yuh amk:))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...