Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pahalı mI?

Moscaltar

Öne çıkan mesajlar

İşlemci:Intel Pıv 3.0
Anakart:Intel l865 Perl
Bellek:1024 Mb DDR 400Mhz(512*2)
Sabit Disk:80GB S.A.T.A
Ekran Kartı:128 Mb HIS ATI RADEON 9550 128Bit tv-out
Disket Sürücü:3.5" 1.44(Siyah)
Cd-Writer52*32*52 Lg/Samsung (siyah)
Kasa:300W Atx Usb(Gümüş-Siyah)
Monitor:17"Samsung 793s(siyah)

800$
Sosyal ağlarda paylaş

forumlarda bir sürü konu var hangi sistem çalıştırır hangisi iyidir diye keşke önce baksaydın
bu sistemle full detayda oynarsın wow u takılmadan[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

ben pek anlamam ama çok uygun diyebilirim o ekran kartının performansını hiç bilmiorum ama 9600 den biraz düşük diye yorumlayarak verdim cevabı[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartı cok iyi degil o zaman benım bildigim kadarıyla 9600 cok iyi bi ekran kartı degıl bu ondan da kotuyse yenı oyunlarda ve wow da takılma yasayabılır en ıyı ben arastırıyım biraz daha birde su an ıcın en ideal sistem hangisi ram ekran kartı ana kart falan yazarsanız sevinirim onlarında fiyatlarını ogrenıyım bu arada teşekkürler yardımcı oldugun için 1111
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki bir amd 3000 64 bit 1mb ile ve kt 800 yada nforce 3 250 gb chipsetli anakart ile çok daha iyi performans!!!Sadece wow için değil her oyun için.Ayrıca bence sadece WOW için makina toplanmaz.WoW'un oyun motoru sadece online olsun diye çok basit bir oyun motoru günümüz teknolojisi için.Sakın onu değerlendirip oyun makinası almayın.Güncel değerlendirme tabiki source ama özellikle doom 3 için toplanacak makinalardır.Mesela sen bu ekran kartı ile doom 3'te 20 fps falan alırsın bence en fazla ve takılmalar olur.Kesinlikle tavsiye etmem.Biliyorum fiyat olarak ucuz bir kart ama bence başka taraflardan biraz ödün ver ve en az bir 6600 gt al yada x600 xt.Benim ati ve amd'ye karşı daha fazla sempatim olduğu için ve ikiside kanıtlanmış olarak daha yüksek performans sağladıkları için ortalama olarak ondan ben bu makinayı tavsiye etmiyorum...Mesela bu makinayla Everquest 2 oynamaya çalışsan ağlarsın....

[Bu mesaj barrent tarafından 08 Ocak 2005 14:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
barrent, 08 Ocak 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
.Benim ati ve amd'ye karşı daha fazla sempatim olduğu için ve ikiside kanıtlanmış olarak daha yüksek performans sağladıkları için ortalama olarak ondan ben bu makinayı tavsiye etmiyorum...Mesela bu makinayla Everquest 2 oynamaya çalışsan ağlarsın....

YANLIŞ ÇOK YANLIŞ!!! KANITLANMIŞ!! çok yanlış....
Bende AMD sempatizanıyım ekran kartında 3dfx i hiç bir şeye değişmem. Ama şu bir gerçek!!! AMD 64 olsun başka işlemisi olsun iş tabanlı olaylara gelince, photshop, autocad, offi,ce gibi Intel Amd yi geçiyor, bu bir gerçektir işte. Ayrıca Nvidia 6800Ultra 256mb gddr3 olan versiyonu x800Xt ile başabaş gidiyor ki bu yapılan testlere göre söylüyoruz, bir oyunda biri geçiyor diğer oyunda diğeri geçiyor.
Alınacak bir High end ekran kartı olsa örneğin, 6800ultra veya x800xt pe diyelim, 2 sinin de fiyatları aynı, siz hangisine para verirsiniz???
Ben Nvidia ya veririm Sebebi pi sh 3 versiyonu değil, ATI hala daha DRIVER yazmayı B E C E R E M İ Y O R !!!
ben 9600Xt mi alırken baktım, aynı seviyede nvidialardan daha ucuzdu bu ekran kartı onun için aldım. şu anda alıanacak ekran kartları ban göre mid seviye 6600GT high end 6800GT veya Ultradır ATI şu anda fiyatlarını hak etmiyor, Nvidia atinin aklını başına almakla iyi bir iş yaptı.[signature][hline]

[Bu mesaj Asphodel tarafından 08 Ocak 2005 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodmaster ehuehe wow ıcın almıyor bılgısayarı zaten:) sadece wowdada sıkıntı cekmıcek ve yenı oyunlarda sorun yasamıcak bır pc ıstıyo bende benım bılgısayarcım var boyle bır teklıf yaptı 800 dolara bu ozellıklerde bır pc verırım dıye bende sızın goruslerınızı almak ıcın yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...