Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Season 2 [13.02.2015 Cuma]

Gangren

Öne çıkan mesajlar

benim arkadaşlar da yapmış 130 falan paragon, bütün hafta sonu no lifer styla oynamışlar.
sağolsun 1-2 saatte beni boostladılar torment 4'te 3 riftle 70 oldum.
itemsiz dımdızlak torment 1 bounty yapmaya çalışıyorum da yemiyor, en kötü public falan giricem item düşürmeye, yoksa tek başına işkence ^^.
az bişiler kesebilsem kendim de akarım da leş direk.

dün akşam 3 tane goblin pack buldu bizimkiler sayemde, etraf legendary gölü oldu, paralar otlar boklar, adamlar aylardır ilk defa görmüş, beni boostlarlarken 3 kere çıktı ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Borastus said:

bir haftasonunda paragon 150+ falan yapanlar vardı nası oluyor bu iş bilmedigimiz bir mevzu mu var yoksa oynamayı mı bilmek gerek.

mümkün olduğunca 4 kişi oynamak
fazla oynamak
biraz da şans

aşırı şanslı başladım ben mesela, sezon başladıktan sonra 30 saat içinde calamity+witching hour+ancient mrauder set düşürdüm. 4 parça mrauder yapıp cindercoat taktım, torment 4'ü solo çok rahat dönüyordum.

esas mesele zaten idare eder seviyeye çıkmakta, ondan sonra lvl çok rahat geliyor tormen 5 ve 6'da, 4 kişi oynarken.

benim önerim hiçbir zaman tek oynamayın. public partylere girin eğer yalnızsanız, kötü party var ise zorlamayın iyi party bulana kadar çıkıp girin.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

Namessar said:

tek basina en hizli levellama yolu ne? torment1 rift ve bounty yapiyorum. 5 saatte ancak 42 olabildim daha.

birinin boostlaması çok hızlı oluyor riftle.

boostsuz tek basina olanlari merak ediyorum ben. exploit degil sordugum. ornegin su anda torment 1 bounty yapabiliyorum. ancak expert daha mi hizli olur? ya da master? rift mi daha iyi bounty mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...