Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gece gece biraz alakasız ama ...

kavel

Öne çıkan mesajlar

Oto galeriden emlakçısına, bilgisayarcısından manavına, mimar, fotokopici, müzik market, kasap şeklinde uzunca bir listeye ihtiyacım var. aklınıza gelenleri yazarmısınız. acil biraz ...[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

evet isimlerine .. şu şekilde bir liste işte

Bilgisayarcı
Mimar
Emlakçı
Oto Galeri
Dijital Baskı Merkezi
Fotokopici
...
..
.

en ufağından büyük şirketlerin yaptıklarına kadar. fakat gruplanmış olarak değil. mesela kopyalama olayına ozalit fotokopi renkli fotopi fln hepsi giriyor. ayrı ayrı aklınıza ne gelirse artık ...

imla kılavuzunda bu şekilde geçeceğini pek sanmıyorum ya. en azından istediğim şekilde değildir.[signature][hline]ICQ#85889898

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

Kasap Aydın, Bakkal Mehmet, Bilgisayarcı Atamer

Bu tarz birşey mi istiyorsun anlamadım ki?

ps: isimler fake değildir gerçekten bu insanlar bu meslekleri icra etmektedir.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece sıfatları lazım işte. isimleri gerekmiyor. ama rotec bilgisayar değilde bilgisayarcı olacak listedeki girdisi ... ismi cismi sahibi yeri hiç bişeyi ilgilendirmio beni ...[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

ya tam olarak nerde kullanacaksın bunları onu söylede bizde yardım etmeye çalışalım.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kavel, 10 Ocak 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
evet isimlerine .. şu şekilde bir liste işte

Bilgisayarcı
Mimar
Emlakçı
Oto Galeri
Dijital Baskı Merkezi
Fotokopici
...
..
.

en ufağından büyük şirketlerin yaptıklarına kadar. fakat gruplanmış olarak değil. mesela kopyalama olayına ozalit fotokopi renkli fotopi fln hepsi giriyor. ayrı ayrı aklınıza ne gelirse artık ...

imla kılavuzunda bu şekilde geçeceğini pek sanmıyorum ya. en azından istediğim şekilde değildir.

ya sadece aklınıza gelenleri yazın. doğru yanlış farketmez ayıklarım ya da düzeltirim. o kadar zor olmasa gerek. çok açık şekilde de anlattım zaten. sadece lazım arkadaşlar.[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala anlamadım. Daha doğrusu anladığım şey çok saçma o yüzden o değildir herhalde diye tahmin ediyorum.

Salağım heralde[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

kimbilir belkide ..

ya dalga falan mı geçiyorsunuz?[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

zücccı
manav
bakkal
tavukcu
baharatcı
Pezevenk
Adsl
travesti
Gece
gece
bu ne
biçim
başlık be
yeter he
aboowww[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

kavel sen iyi misin ? git otur bi yere, hatta uzan yat yatağına..gözlerini kapat hiçbişi düşünme..sonra..uyu gitsin..:)[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 10 Ocak 2005 02:11 tarihinde demiş ki:
zücccı
manav
bakkal
tavukcu
baharatcı

bunlar için teşekkürler. gerisi sende kalabilir. başka?[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

evet ben gayet iyiyim. lazım bu liste bana. bir çeşit ödev/iş gibi düşünün. çok işime yarayacak birşey onun için lütfen cıvıtmayın. ha amacınız zaten buysa itinayla uğraşırım sizinle boş bi vaktimde.[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

kavel gizli bir iş değilse,istihbaratta falan çalışmıyorsan yane , neden bu bilgilerin lazım olduğunu açıklar mısın ?[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

Hakim
Hekim
Kasap
Bakkal
Odacı
Hizmetli
Hizmetçi
Gündelikçi
Manifaturacı
Overlokcu
Nalbur
Nalbant
Kunduracı
Tezgahtar
Çilingir
Gümrük Komisyoncusu
Emlak Komisyoncusu
Devlet Memuru
Muhasebeci
Matbaacı
Oyuncakçı
İşçi
Dişçi
Kokoreççi
Köfteci
Meşrubatcı
İşkembeci
Kebapçı
Dürümcü
Nikah Memuru
Kasiyer

Yeter mi?[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır değil fakat oldukça işime yarıyor. bu arada hakim devlet memuru gibi şeyleri yazmasanızda olur. kişinin mesleğinden çok işlettiği dükkanın yaptığı işleri çıkarıyorum.[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

bunlar için teşekkürler. gerisi sende kalabilir. başka?

diğerleri meslek değil mi mesleek isteyen sensin emeğe saygın yokmu onlar calısmıyomu[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kavel, 10 Ocak 2005 02:20 tarihinde demiş ki:
hayır değil fakat oldukça işime yarıyor. bu arada hakim devlet memuru gibi şeyleri yazmasanızda olur. kişinin mesleğinden çok işlettiği dükkanın yaptığı işleri çıkarıyorum.
biraz okusan neden pezevenk ve travestinin uymadığını anlayacaksın. bak yazmışım buraya.kaldıki onlar herhangi bir sanayi ve ticaret odası tarafından kabul görmüş meslekler değil. ama tabiki amacın bu değil laf sokucam şunu yapıcam bunu yapıcam diye uğraşıyorsun. piç etme yeter artık![signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

Hoca sende biraz terbiyeni takın gece gece millet sana yardımda bulunmak zorunda değil . Adamlar adabıyla neden istediğini sormuşlar demediğin laf kalmamış Ayıp ...[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| Hepimiz bir doz şenlik alabiliriz . Çok fazla karanlık gün yaklaşıyor!|
Sosyal ağlarda paylaş

terbiyesizlik yapanı var yapmayanı var. kim ne yazmışsa ona göre yazdım bende. herkes her zaman neşeli olmak zorunda değil. bu meret bana lazım ki soruyorum. manyak mıyım zevk olsun diye çıkarayım? ilk ben yapsam kalkıp bana bunu söylemene hak verirdim muhtemelen ama böyle birşeyde yok ortada.[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...