Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GnR

obacan

Öne çıkan mesajlar

Guns n Roses'a +1 cok severim kendilerini =)

November Rain'e de +1 hastasıyız. Ain't it fun, paradise city ve estranged de cok guzel sarkılardır.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Artılarla eksikler birbirini goturuyo zaten, ha eger eksi cıkarsa sonuc seni dovmeye gelebiliriz sen kac en iyisi =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

dont damn me nin solosunu severim bende[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

+1, November Rain :)[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

içinde slash,duff ve izzy'nin olduğu bi grup zaten kötü müzik yapamaz. imkanı yoktur. velvet revolver buna bi örnek. gerçi izzy tam olarak yok ama olsun konserlerde falan arada çıkıyomuş. inşallah kalıcı olur. amin.[signature][hline]Alışırım seni yalnız düşlerde okşamaya;
Bunun verdiği mutluluk da az değil ki /
Çıkar giderim bu kentten daha olmazsa,
Sensizliğin bir adı olur, bir anlamı olur belki
Sosyal ağlarda paylaş

ben fall to piecesta falan ne bilim rifflerini biraz basit buldum o muhtesem gnr soloları yok o eski ruhu yok sanki[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

evet xantheden arak ama napiyim gorunce hasta oldum imzaya
Sosyal ağlarda paylaş

gnr hep 1 numaraydı benim için. daha çok sevebileceğim bi grup olamayacak zannedersem.

solo konusunda da, her solosuna ayrı ayrı hasta olurum slash amcanın ama değişik dönemlerde değişik sololarını biraz daha fazla seviyorum. misal bu aralarki 2 favorim "back off bitch" ve "double talkin' jive"ın soloları.[signature][hline]Paintball maniaX!
Sosyal ağlarda paylaş

ben slash'i canlı seyrettim tee zamanında ya ölsem de gam yemem artık :) ortaokuldaydım ben gnr istanbul'a geldiğinde. isyan edip kaçıp gelmiştim ankara'dan ve en önden seyretmiştim konseri. zaten deli bişeydi konser, bi de insan o yaşta ve o hayranlıkta olunca konserin her saniyesi kazınıyo beynine. pek bi keyifliydi.[signature][hline]Paintball maniaX!
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten slash = solomaster
ama evet Velvet Revolver olarak "eeöööh kim kasacak, tutarsa kasarız" gibi bir hava içindeler sankim.
Rock'n Coke a gelirse valla iki seferdir getirdiklerine kılım, bu sefer giderim yani. Rock 'n Coke dedikten sonra 50 cent getiren zihniyeti bence Velvet Revolver kasar ama. "Haa o ney ki? Pritni spiirs verelim biz size, olmadı zenci verelim hipli hoplu" derler kanımca.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw hiiçbi ticari ya da tutma kaygısı yok hadi lan ben slashım dedigi için heralde bu arada kac yasında oldu slash yaa eski kliplerine bakıyorum hiç deişmemiş nerdeyse suratı kırısımıs okadarr[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

evet xantheden arak ama napiyim gorunce hasta oldum imzaya
Sosyal ağlarda paylaş

Benim dediğim ticari kaygı değil zaten. hani bakarsın dağılırız, bakarsın grup takılır gideriz havası. O kararsızlık içerisinde kastırmamış sanki Slash de. "Yaparım bir şeyler boşa gitmesin" kaygısı :)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...