Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARENA? RBG?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Var mı 2v2, 3v3, 5v5? RBG de olur. PvP topic'ine kimse bakmıyor, o yüzden başlık açayım dedim. Lock'um affliction oynamayı tercih ederim. Son exp'te hiç ciddi olarak PvP yapmadım ama öncesinde 2.2k+ tecrübem var (gerçi o da disc priest olarak :()

Gear'ı topladım gibi, 4-5 parça hariç prideful oldum, daha da 15k'lık cap'im var sldkhn.

Kavgasız gürültüsüz oynayalım, eğlenelim. Herhangi bir hırsım yok, exp sonuna kadar 2.2k'yı geçsek halay çekerim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende 550 hunter var yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiği kadarıyla,

ama yeni karaktere pride kasmak için 1500 e gelip rating'i düşürüp tekrar 1500 düşürmek gayet hızlandırıyor süreci,

1500 kırılma noktası ordan sonra sürekli iyi takımlar gelmeye başlıyor :)

P.S: priest veya druid varsa 2s-3s için 2.2k+ gidebiliriz pm.
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

ama yeni karaktere pride kasmak için 1500 e gelip rating'i düşürüp tekrar 1500 düşürmek gayet hızlandırıyor süreci,

Teşekkür ederim şimdiden.

Tecrübe edinmem gerekecek bolca. Paladin ve Warlock var 90 level bu serverda. 9 sene önce açtığım ve bir türlü tekrar açmak nasip olmayan warrior oynamk istiyorum artık. O zamandan bu zaman çok değişti tabi. Alışma ve tecrübe etmek lazım.

Pvp guildi ararken baktım yine pve guildine girdim.Haliyle pvp tecrübesi arıyorlar.

Bir çok oyun değiştiriken wow a yine dönüş yaptım. Klavye ve mouse alışmak ve tuş atamakda cabası. Çoluk çocuk ve iş derken saatlerce raid yapmak LFR haricinde artık olmuyor... En iyisi akşamları girip bg ve bir kaç maç yapıp zevk almaya çalışmak diye düşünüyorum...

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

Biz de böyle yapıyoruz; gerçi rating düşürmeye gerek kalmıyor. MMR 1400+ olduğu anda full gearlı, düzgün setup'lı adamlar gelmeye başlıyor.

Şimdi arkadaş priest kasıyor; üstü olduğu gibi boost yeşili, spriest oynuyor dmg'ı 300k falan anca oluyor uzayan fightlarda sdf. 1300 civarında rahat kazanıyoruz ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
accountı tekrardan açıp feral druid kasayım diyorum da. mop'u falan oynamadım 0'dan başlıyacağım. alliance açmayı düşünüyorum o yüzden önerebileceğiniz server var mı? Bir de bu g2a'dan yeni expansionı almayı düşünüyorum fakat keyi hemen vermeyecekleri yüzünden üstüne 1 aylık süre de almam gerekiyor sanırım doğru mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
hiç becerebildiğim bişey değil ama WoD sonrası söyle şu pridefull bilmemne falan gear düzmeye kesin kararlıyım warrior için.

aptal blizzard pvp-pve öyle bir ayırmış ki %90'a düşürene kadar arena gearlı adamı imanım gevriyor world pvp'de (gidip dalmıyorum, quest muest yaparken gelip dalıyorlar ve hiç bişey yapamıyorsun. resmen bendover and havefun olmuş world pvp). aynı tecrübeyi wod'de yaşamamak icin lazım sanırım sağlam pvp gear. bilhassa bu garrison muhabbetleri varken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...