Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Draven - Life in reverse

Draven

Öne çıkan mesajlar

Gecenin 3 unde insanin kafasi atinca ortaya cikan birseylerden biri. nedense ses kalitesi yonundan bu sefer memnunum. beste olarak buram buram doom ve lacrimas ogeleri asiri derece bulunmakta.

asil amac yoktu pek, ama boyle birsey cikti iste. yorumlarinizi bekliyorum hersey serbest ehe

buyrun

Life in Reverse

edit: sag-click save as

[Bu mesaj Draven tarafından 06 Ocak 2005 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu kadar olur tam senin nickini msn de gördüm
hadi sohbet ediyim ne zamandır konuşmuyorum dedim
aklıma geldi acaba yeni şarkısı varmıdır zamanı geldi bile bu kadar duramaz dedim
sonra telefon çaldı ve yarınki sınavım geldi aklıma sınava gidiyordum
temiz kalplisin belli[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

Cok tesekkurler herkese, begendiginize asiri memnun oldum.

gitar ibanez s370dx, amfi marshall ama genelde zoom 505 den direk giriyorum ses kartina, gerekli efektler sonradan ekleniyor.

(arkadaki effect volume reel mesela, reversed sadece)

dela, winamp kullanirsan calismasi lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

çok keyifli olmuş hatta başlarda bir miktar pink floyd tadı bile aldım ne yalan söyliim. gece saatlerinin biraz da alkolle karışıp ortaya çıukardığı şeyler genelde en iyileri oluyo zaten zannedersem :)

bu arada uzun süredir üşeniyorum araştırmaya soruşturmaya ama ben de pc'de müzik olayına girmek istiyorum baya bi zamandır. grup işinden uzaklaştım artık iyice. neyse ben konuyu dağıtmıyım da gidip biraz arama yapayım. istediklerimi bulamazsam da yeni topic açarım en temizi.[signature][hline]Paintball maniaX!
Sosyal ağlarda paylaş

sagol oguzamca, olabildigince ne yapiyorsam buraya yazmaya caliscam.

Mixer olarak N-Track adli baya dandirik, ama kullanimina cok alistigim bir programi kullaniyorum, fazla bir ozelligi yok, ama kullanimi asiri kolay. kaydet, oynat, efekt koy, gene kaydet vs. isini goruo (bi kac bug disinda)

Ufak editler icin (kesip bicme, cizirtilari yok etme) GoldWave kullanyorum. Buda cok kolay kullanisli birsey, hersey sipsak yapiluyo, sipsak aciliyo kapanio, sound forge desen on saat acmasi on saat save etmesi falan cok kagni gibi o yuzden tercigim goldwave.

Gelelim davullara. Davullar icin herksesin bildigi FruityLoops u kullaniyorum. Techno amacli bi prog ama kendin sample koyabiliyorsun snare kick hihat vs. Onla loop hazirliyip mixere koyuyorum (dikkat ederseniz sarkilarda davullar cok sade ve sIkIcI, pek ugrasamiyorum nedense )

Bunlar disinda zoom505 den efectler var, onlari goldwave de oyniyinca baya degisik seyler cikiyo.

Hadi kolay gelsin umarim yardimci olur bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dikkatli dinledim şimdi. Gayet hoş bence distortion gitarın girdiği kısım falan gayet iyi. Ama davullar kendinde belirttiğin gibi hem sade hemde tonuyla biraz oynanmalı bence pek iyi değiller ama yeterli gözüküyo :) Eline sağlık bi kez daha[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

hıms guzel çalışma ama dist moduna biraz daha alıştıra alıştıra geçseydin daha güzel olurdu bence[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe abi istiyorum yapmak ama su ana kadar soyle dogru duzgun bir distortion tonu kaydetmek hic nasip olmadi, cogu igrenc oldugu icin direk biraktim kaydetmeyi, clean tonlari en azindan daha iyi bir dereceye getirdim, ekipmanim yettigince distortion olayini halletmeye calisiyorum, oldugu anda burada goruceksin 'suck my corpse part 2' ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tarist_Windveil, 09 Ocak 2005 02:08 tarihinde demiş ki:
Bone sen de kim beste yapsa,oyun müziğine benzetip çıkıyorsun yahu :)

ehe
seninki stunts - doom - prince gibi oyunları andırıyordu
bununki daha çok bloodlines gibi yeni oyunlara benziyor :-P
napiyim benzetiyorum işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...