Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMORPG anket

under_the_runes

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar, su anda universite son siniftayim ve bitirme tezimi hazirliyorum. Tezim bilgisayar oyunlari ve sosyallesme uzerine. Her ne kadar istemesemde bir anket yapmak zorundayim ve sorularima cevap vericek azcik sabri olan insanlara ihtiyacim var. Sorulari emaille adreslerinize gonderecegim ve bana cevaplari ile geri gondermenizi istiyorum. Eger ilgilenirseniz lutfen bu topicin altina mailinizi yazin yada bana pm atin. Simdiden tesekkur ederim.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected] ya da [email protected] 10 aralıktan önce gönder yoksa acemi asker anketleri göndermek zorunda kalırsın :) Norisand[signature][hline]Bret "Neurochrome" Clyburn
Resonance Blast rule!...idi!.. SL çıktı mertlik bozuldu.
Heyok Hey "It's a good day to die"

[Bu mesaj NeoCrime tarafından 19 Kasım 2004 17:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
said:
pyrotoxin, 10 Ocak 2005 01:34 tarihinde demiş ki:
arkadas sanirim bizi yiyor.Bi bok yedigi yok mailleri alip.

Mail adreslerine anketimi gonderdim, bircoguda saolsun bana geri gonderdi guzel cevaplarla. sanirim sana gelmemis mail...keske daha guzel bir dille sorsaydin.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"

[Bu mesaj under_the_runes tarafından 10 Ocak 2005 02:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...