Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi kasayı tafsiye edersiniz

lisantus

Öne çıkan mesajlar

asusun bi modeli var simsiyah veya bembeyaz cdromlar gizli oluyo gorunmuyo sadece acma-kapama dugmesi var ustunde. ayrıca 3 tane fan var. ben bu kasayı kullanıyorum kasanın 3 fanı + anakart ve ekran kartının fanı ediyor 5 tane fan = yuksek gurultu...... gurultu haricinde tavsiye ederim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Asus, Aopen vs. amator kasalar acikcasi; ne ses yalitimi var ne dogru duzgun sogutma. Bilgisayar parcasi aldigin yerden kasa almayacaksin en guzeli, ayri bir yerden almak en iyisi overclock urunleri ve kasayi. Guzel dizaynlar da oluyor hem.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnKnownTR, 09 Ocak 2005 09:59 tarihinde demiş ki:
bende buna benzer konu acacatim.. benim de kaliteli ve icine toz girmesini engelleyebilen bir p4 kasaya ihtiyacim var. Buyuk olmasi ve rayli sistem olmasi tercihimdir..
Ama en onemlisi toz girmesini engelemesi olmali!

thermaltake skull edition rayli sistemi cok hos[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 09 Ocak 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
said:
UnKnownTR, 09 Ocak 2005 09:59 tarihinde demiş ki:
bende buna benzer konu acacatim.. benim de kaliteli ve icine toz girmesini engelleyebilen bir p4 kasaya ihtiyacim var. Buyuk olmasi ve rayli sistem olmasi tercihimdir..
Ama en onemlisi toz girmesini engelemesi olmali!

thermaltake skull edition rayli sistemi cok hos

peki bu kasada icine toz girmesini engelleyen ozel bir sistemi var mi?[signature][hline]ARAMA YAPALIM, YAPMAYANLARI UYARALIM!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...