Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kediler neden ağlar?

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Ya önceden de kısa sürede olsa kedi besledim ama kedinin hiç ağladığına şahit olmamıştım.. Geçen gittim yanına resmen ağlamış bariz bir şekilde.. Bende yanına oturdum konuştum bende duygusala bağladım bi kaç damla gözyaşı süzülmedi değil. Siyam olmasının verdiği özellikle birlikte bana cevapta verdi o cevap verdikçe kalbimden vurdu gözyaşları süzüldü... Ulan dedim sonra ben manyak mıyım? Ama bende ağladım yani...
Neden yaf neden ağlar bu kediler..[signature][hline]olm nedankoyu tanımıyo musun sen? beni anla ! vız gelir tırıs gider, nedanko istemedi ben bıraktım.. bu kadar.. daldan dala daldan dala.. duydum ki gördüm, duydum kikikikiiiiiiii.. aşık olduğun zaman ben sana soylerim
AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hiçbir bilgim yok. ilginç. fakat hemen hemen her hayvan ağlayabiliyor sanırım. kedilerde ağlar. demekki zor ağlıyormuş. belki önceki sahibini özlemiş olabilir. belli nedenlerden dolayı ağlarlar genelde.. :([signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 107)
Sosyal ağlarda paylaş

Günde 2 saatimi onla oynayarak geçiriyorum.. İlgisizlikten olacağını pek sanmam..[signature][hline]olm nedankoyu tanımıyo musun sen? beni anla ! vız gelir tırıs gider, nedanko istemedi ben bıraktım.. bu kadar.. daldan dala daldan dala.. duydum değil gördüm, duydum kikikikiiiiiiii.. aşık olduğun zaman ben sana soylerim
AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

''Benim de iki kedim varken sorun yaşamıyordum ama Bozz kardeşini 1 sene önce kaybedince epey bocaladık. Evde iki kedi olunca sürekli oynayıp, uyudukları için sorun yaşanmıyor ama tek kalınca ve de size düşkünlüğü arttıysa, arada ağlama krizleri tutuyor.'' bu metni başka bir forumdan aldım senin kedinin durumuda buna benziyor
Sosyal ağlarda paylaş

sana kırılmış nedenko belli birşey herhalde arkadaşlarınla evde içki içip onu ihmal etmene sinirlenmiş olsa gerek:D günde bir kaç sevsen bi daa ağlamaz özellikle tüylerini fırçalarsan kediler için türk kahvesi gibidir 40 yıl hatırı vardır tüy fırçalamanın:D[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:

[Bu mesaj LoMBaK tarafından 31 Aralık 2004 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayvanlar ağlar, zaten gözyaşı bezleri bildiğim kadarıyla her memelide vardır gözün kurumasını önlemek için.

Onu geçtim de, nedanko hayvan sevgisi iyidir güzeldir de abartmamış mısın be abi? Kediyle oturup dertleşmek, ağlamak falan ;)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...