Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cities: Skylines

Norak

Öne çıkan mesajlar

enriqorkem said:

arkadaşlar sizde hiç kitlenme oluyor mu.

bende sürekli kitlenme oluyor. :(

Sorununu çözer mi bilmem ama yaklaşık 1 sene önce witcher 3 ile beraber benzer problem başladı bende de. Araştırdıktan sonra, MSI Afterburner ile ekran kartının "core clock" ve "memory clock" kısımlarını çok az azaltarak sorunu çözmüştüm.

core clock : -20 (1110-20)
memory clock: -32 (6608-32)

olarak kullanıyorum programın menusunde. Parantez içinde görebilecegin gibi hız düşürümü çok küçük, etkilemiyor bile. Bu ayar bazen ekran kartı sürücü yenilendiginde eski haline geliyor. Hemen başlıyor kitlenme ve takılmalar. Bu ayarlama tüm problemlerimi çözdü. Bir dene istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

after dark ile snowfall'i aldım. Yanlışlıkla tüm modlarımdan unsubs yaptım. Şimdi tekrar subs yapıyorum workshop'tan ama mod list'te listelenmiyor.

Bi moda subs yapınca nereden enable disable yapıyosunuz?

edit. Problemi buldum. Workshop itemları download dahi etmiyormuş. Download region'ı değiştirdim. patır patır düştü addonlar mod liste.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Gooaal

The ‘Match Day’ DLC
lets players build a stadium in their city,
pick kit colours for their home team, earn a cut of ticket sales, enact stadium-related policies,
and – oh god help – try to deal with the increased traffic of match day.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/co-word-of-the-week-12-23-2016-patch-notes-1-5-0.943861/

:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
https://www.youtube.com/watch?v=v9IHTlOMW-w
-
Natural Disasters will add a series of city-destroying emergencies to Cities: Skylines, which can occur unexpectedly during the game – or be manually triggered by mayors seeking a challenge or some sort of gruesome, vindictive pleasure. Buildings and infrastructure will be destroyed, fire can spread across locations, and countless lives may be lost unless players implement the right emergency plans and responses and keep an ear on the new radio alert system. Fans of Cities: Skylines will have the chance to overcome everything from massive fires to meteor strikes, and allow their friends to do the same with a new Scenario Mode, where custom challenges can be designed and shared through Steam Workshop.

Natural Disasters will include: - Deep, Impactful Gameplay: Keep your city going through the devastation of several possible doomsday scenarios, from towering infernos to the day the sky exploded

With Great Power Comes Great Response Abilities: Plan for, and respond to, disasters using early warning systems, countermeasures, and new disaster responses such as helicopters and evacuations – finally, a Paradox game where “Comet Sighted” actually means something

Radio Saved the Video Game: Citizens can go Radio Ga-Ga with a new broadcast network, helping to rapidly spread evacuation warnings and emergency alerts – or simply relax to new in-game music stations

An Objectively Good Feature: Scenario Mode allows players to design custom game objectives, including custom starting cities, win conditions, time limits, and more – and share scenarios to Steam Workshop

Chirpocalypse Now: Heck yeah, new hats for Chirper
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu oyun da trafik modları olmadan çekilmiyor, dünyanın en gerizekalı trafik ve yol sistemi olduğu için.

Güzel modları kuruyorum sonra çat yama geliyor pat expansion geliyor. Disaster lazım tabi ama bir de traffic revamped diye dlc çıksın, beleş olması gereken şeye para vereyim ama yeter ki her seferinde traffic++ modunun çökmesi gibi şeyler yaşamayalım ya :( Neyse bakalım çıksın da 3-4 hafta sonra modlar stabil olunca oynarım.

Hayır adi Steam ETS'de de böyle. Şu tarz modların çok popüler olduğu oyunları update'siz oynama sistemi gelmeli. DRM zaten yine var, versiyon seçtir istediğim versiyonunu kurayım oyunun. Modding komple patlıyor her yamada.

Neyse atarım bu kadar, doüğal afetlere sevindim, çıksın alayım <3
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

ya şu oyun da trafik modları olmadan çekilmiyor, dünyanın en gerizekalı trafik ve yol sistemi olduğu için.

Güzel modları kuruyorum sonra çat yama geliyor pat expansion geliyor. Disaster lazım tabi ama bir de traffic revamped diye dlc çıksın, beleş olması gereken şeye para vereyim ama yeter ki her seferinde traffic++ modunun çökmesi gibi şeyler yaşamayalım ya :( Neyse bakalım çıksın da 3-4 hafta sonra modlar stabil olunca oynarım.

Hayır adi Steam ETS'de de böyle. Şu tarz modların çok popüler olduğu oyunları update'siz oynama sistemi gelmeli. DRM zaten yine var, versiyon seçtir istediğim versiyonunu kurayım oyunun. Modding komple patlıyor her yamada.

Neyse atarım bu kadar, doüğal afetlere sevindim, çıksın alayım <3

Hangi trafik modlari iyi? Neye yariyorlar yazabilir misin bos bi vaktinde?
Sosyal ağlarda paylaş

Traffic++ var hatırladığım ama bir seneyi geçti oynamayalı. En önemli özellikler kavşak ayarlama, trafik lambası ekleme/kaldırma, özel otobüs ve hizmet şeritleri, hizmet araçlarının ve otobüslerin yaya yollarına girebilmesi. Böylece kavşak derdi olmadan milleti toplu taşımaya yönlendirerek geniş bloklar yapabiliyorsun.

Üç şerit yolda her şeridin ayrı yöne gitmesini sağlayabiliyorsun kavşakta. Sağ şerit sağa, sol şerit sola ortadaki ortaya ya da nasıl istersen. Arada güncelleştirmelerle bazı özellikler eklenmiş olabilir ama sırf yaya yoluna hizmet aracı girebilmesi ve özel otobüs şeritleri bile tek başına oyunu çok daha oynanabilir kılıyor.

2015 Mayıs ayında o ara kullandığım modları derlemişim. Hangileri hala kullanılabilir haldedir bilemem ama madem istedin listesini koyayım. Hepsi steam workshoptaydı:

1) Automatic Bulldoze by Sadler
2) Extended Public Transport UI by AcidF!re
3) Traffic Report Tool 1.4 by Black Widow
4) Tree Brush by Destroyer
5) All 25 Areas purchasable by tomdotio
6) Improved Assets Panel by nlight
7) City Vitals Watch by UndergroundHero
8) Toggle Traffic Lights by Craxy
9) Precision engineering or road protractor *update bekleniyor*
10) Fine Road Heights by Japa *update bekleniyor*
11) [ARIS] Skylines Overwatch by Soda
12) [ARIS] Enhanced Hearse AI by Soda
13) [ARIS] Enhanced Garbage Truck AI by Soda
14) Automatic Emptying by Sadler
15) Extended Building Information by emf
16) No Tree Dirt by hyperdrive_engage
17) ChirpFilter by Zuppi
18) No More Purple Pollution [Brown Grass] by AssCreed London: M'lady Sim 1868
19) No More Purple Pollution [Silty Water] by AssCreed London: M'lady Sim 1868
20) Traffic++ by jfarias
21) Persistent Resource View by Zuppi
22) Better Budget by unobtanium
23) Fill The Houses by Nohealforu
24) Infinite Oil and Ore by Nohealforu
25) Employment Details by Max_well

tabii update beklenenler herhalde çoktan halledilmiştir ya da komple kalkmıştır yani o notu boşver :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...