Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA:sezon mvp si kim olur

Dogbert

Öne çıkan mesajlar

aradım ama ilgili bir konu bulamadım eğer daha önce açılmışsa affola
sezon mvp si kim olur??
garnett tabiki 14 küsür reb. ortalama zaten yeter.bide sayı ve assistte yapıyo bu adam tabiki minnesota nın durumuna da bağlı garnett in mvp olması[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

Bakıyorumda spor forumu NBa forumuna dönüşmüş liglere ara verildiği için galiba:). Bence Steve Nash sezon sonuna kadar böyle giderse açık ara MVP olur. Sayı ortalamasını biraz daha yükseltmesi gerekebilir tabi

http://www.nba.com/playerfile/steve_nash/index.html[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

gernett ya da kobe olur...tabi nash ide unutmamak lazım[signature][hline]Üç tane maymun kuyumcuya girer.Aralarından biri kuyumcuya:
-Biz muz alacaktık.Kuyumcu:
-Biz elma satmıyoruz.Maymunlardan birisi:
-Biz de zaten bisikletle gelmiştik demiş...

[Bu mesaj david_beckham tarafından 09 Ocak 2005 10:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

garnett[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

Kobe ye şu yönden ihtimal veriyorum.Adam sayı kralı olursa çok avantajlı olur ve bunun yanısıra asist de çok yapmalı yani lider olmalı takımı da oynatmalı.Artı teke tek savunmasının nba tarihinin gelmiş geçmiş en iyilerinden biri olduğundan kuşkumuz yok.İlk savunma 5'ine seçilirse,asistte ilk 5 e girerse,playofflara çıkartırsa(tabiki iyi bir derece ile) ve sayı kralı olursa Kobe olur.Bukdar şey sayınca imkansız gibi gözüküyor ama değil hiçte.Kobe zaten şuanda bunların çoğuna neredeyse sahip.Savunmaya girer diyorum.2 hafta önce asistte ilk 5 teydi tekrar girebilir.Sayı krallığında da Iverson ile kapışıyor.Eh yani.Diğer tercihim de Garnett veya Duncan dır[signature][hline]The sickness that you are
The plague that made me starve
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...