Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kitap konusunda yardım

Villians

Öne çıkan mesajlar

Ejderha mızrahı serisinin;Güz alacakaranlığı,kış gecesi ejderhala
rı,ilkbahar şafağı ejderhaları,yaz alevi ve ikinci nesil kitaplarını okudum
Bundan sonra hangi kitapları okumam gerektiği konusunda kafam biraz karşık.Nasıl devam edebilceğim konusunda fikir sunarsanız çok iyi olucak
Sosyal ağlarda paylaş

ruhdöveni ni ve silah kardeşliğini umarım okursun...en güzel ejderhamızrağı kitaplarıdır ha bi de ikizlerin savaşı vs felan var onlarıda oku...
huma destanı ve vinas solamnusta güzeldir....(favorim vinas solamnus)[signature][hline]benim canım dershanem mef'in bir efsanesine göre bir gün biyolojide üreme konusu anlatıldığı sırada, bir kız öğrenci ile öğretmen arasında şu diyalog geçmiştir:
--Hocam erkeklerin penisinde kemikmi var?
--Hayır yavrum sana öyle gelmiştir!
Sosyal ağlarda paylaş

Okuduğum son fantastik roman olması haricince en bayılarak okuduğum kitaptı Brothers in Arms. Türkçe'sini hatırlayamıyorum. Yukarıda Kardeşlerin Savaşı diye bir kitaptan bahsediliyor ama o mudur değil midir bilemiyorum maalesef.

Ancak Dragonlance serisinin de cıvkını çıkarttılar bildiğim kadarıyla. Dragonlance Chronicles serisinin başarısı üzerine ardı arkası kesilmeden bir ton kitap sürüldü piyasaya. Benim kanımca bu kitaplardan, eski 3lemenin temel karakterleri üzerine baz alınanları okumakta fayda var. Ancak onların oğullarının torunlarının, dostlarının maceralarını okumaya gerek olduğunu pek zannetmiyorum. Okunabilecek bir sürü fantastik kitap olduğunu düşünürsek zaman kaybı olarak nitelendirilebilir.

Aklıma gelen kitap isimleri
Soulforged (Ruhdöven) ?
Brothers in Arms
Time of the Twins
War of the Twins
Test of the Twins

(Kusura bakma da Türkçe çeviri isimleri bir türlü gelemedi aklıma. Fakat bir kitapçıya gidersen zaten anlarsın kitapları muhtemelen)

Tüm yazıyı okumadan burayı okusan da olur: Alt nesiller ile ilgili kitaplara zaman harcama bence. Dragonlance Chronicles ile direk ilgili kitapları seç.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...