Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

ya aslan gibi hareket ederken doğru diyorsun da işte vücut yakamadıktan sonra olmuyor, o da tembellikten hani başka bir şeyden değil. ben şoklarsam 5-6 kilo hızlıca atarım diye hevesleniyorum sonra o gazla cardio. cardio'da en nefret ettiğim şey ha. 1 saat burnumdan soluyarak ağırlık çalışayım ama cardio olmasın yani ama yağ yakmak gerekiyor işte malum 10 kilo var üstümde fazla. allahtan bünyem iri de öyle şişko görünmüyorum adasd.

tam olarak o dediğini yapsan bol bol yağ yakarsın zaten kardiyoya ihtiyacın yok abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

şu yemek olayı zaten bozuyor işi. yediğime içtiğime dikkat etmeden çalışsam ne olur onu deneyeceğim bu ay.
zaten şişman kilolu bir adam değilim. 180/75 gidiyorum hafif göbek, boyun ve bel problemi var.

boş durmaktan iyidir abi her şekilde ben böyle düşünüyorum. zarar edecek halin yok spor yaptın diye. 10 olacağına 2 olsun senin olsun yiyemedim diye moral bozup sporu bırakacağına.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Beyler yardım.

Kardiyoya başlamam lazım. 10 dakikada tıkanıyorum. Sitede koşu bandı, eliptik bisikelt vs gibi imkanlar var.

Bu arada fazla kilo da var, verirsem bonus olur ama asıl amaç o değil.

Abi bence sürekli bölge değiştir, bacaklarında derman kalmayınca mekiğe geç. Core'u pert ettikten sonra küreğe geç. Sonra yeniden koş falan. Amaç kalori yakmaksa, artık daha fazla koşamıyorum dediğin anda bölge değiştir.

Kısacası: Yandım diyecek, yandığı yerden çekeceksin ağzına burnuna...
http://www.youtube.com/watch?v=IMdbQXHUT7s
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftadır çok dikkat ediyorum lan

öğlen yemeğe normalde 2 de fln çıkarım.

sabah spastik müsliden sonra 12:30 gibi karnım bir guruldamaya başlıyor. yani şaka gibi, senfoni orkestrası gibi utancımdan yemeğe çıkıyorum lan. aynı odada çalışıyoruz, insanlar duyuyor :( utanıyorum.

bakalım önümüzdeki haftanın sonunda kaç kilo vermiş olucam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...