Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

olm gene mi hortlattiniz?

kutumda sana hep yer var ayicik. gel ve kutumu doldur.
[hr]
spor bos vakti olan adamin yapacagi sey hacit. 1saatin altina inmek gerek bu tarz cok ihtiyac olmayan ama keyfi seyler icin.
(yapmazsan oluyor musun? hayir, hayatini devam ettirmek icin elzem mi? hayir, sagligin icin kesinlikle olmazsa olmaz mi? e hayir, spor yapmayip 80e kadar yasayan bi suru insan var. spor dis fircalamak kadar dahi gerekli degil. sadece keyfi bir hobi. daha fazlasi degil kesinlikle)

gir-spora basla-bitir-cik maks 45 dk. olacak sekilde yapilmali. ustu epik vakit kaybi.

adami spor yaptigi icin degil, hayatinda spor harici bi bok olmayan sorumsuz bir calisan oldugu icin hallettik.

isini verilen zamanda yapmadiysan, sarkittiysan, sonrasinda da bitirmeye gelmiyorsan (hobin ne olursa olsun) isten cikartilirsin.

ben tum gun oturup isimi yapmayim, beni de cikartirlar hemen.

ekleme; gun icerisinde 18:00e kadar tum internete ayirdigim toplam zaman (cep tel vs dahil) 20dk.

zaman onemli.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ben de aksine ağırlıklarda sıkılıyordum, hem korkuom üstüme sağa sola düşürcem diye

agirlik olarak kendini kullanmalisin senko
https://i.imgur.com/YmVXCg8.gifv

yada mesela ilgi alaninla alakali seyler kaldirmayi dene mesela eski tip crt monitor al 3-5 tane yada full tower kasa falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...