Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Better Call Saul (2015) - AMC

reampage

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
sabonis said:

3 sezonu hızlı hızlı izledim. hiçbişe olmuyo olm bu dizide. tamam prequel falan ama walter white gibi ciddi yaklaşamıyorsun saul olduğu için, full geyik ve light havada geçiyor. zaten ciddi bir olay da olmuyor. çıtır çerezlik bir dizi kıvamında yani bence.

abi direkt sit-com mantığıyla yaklaşıp bi şeyler atıştırırken/yemek yerken izliyorum ben bu diziyi artık, bir de preacher'ı bu şekilde yapıyorum felaket oluyor sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

3 sezonu hızlı hızlı izledim. hiçbişe olmuyo olm bu dizide. tamam prequel falan ama walter white gibi ciddi yaklaşamıyorsun saul olduğu için, full geyik ve light havada geçiyor. zaten ciddi bir olay da olmuyor. çıtır çerezlik bir dizi kıvamında yani bence.

aktı gittici biri hesabını ele mi geçirdi kardeş
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra ...

2. sezon 5. bölümdeyim ve her bölümde ruhum çekiliyor adeta. çok fazla kişiden "breaking bad'le yarışır başları yavaş ama kesin izle" tarzı yorumlar duyduğum için sabrediyorum kendimce ama o kadar da bölüm oldu. bu dizi cidden açılıyor mu? açılıyorsa ne zaman açılıyor? mike'ın olduğu her bölüm cidden inanılmaz zevk veriyor. adamın hikayesi sauldan daha çekici geliyor bana aile durumu falan ama saul'un büyük avukat firmalarıyla geçen bölümleri aşırı bayıyor. mike amcama spin-off yapsalarmış keşke...

Khiran tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...