Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mahouka Koukou no Rettousei / Adventures of Magic Jesus

Fly

Öne çıkan mesajlar

bitti, 2. sezon ne zaman gelir?

26

invul olması, res atması, uçması ve disintegrate spamlaması yetmezmiş gibi bir de nuke atmaya başladı
bir de velet bu büyü yüzünden ONII-SAMA başka büyü yapamıyo yhaaa QQ diye zırlamıyo mu tam dayaklık. lan daha ne yapsın? tek başına salsan dünyayı ele geçirecek hale gelmiş adam, ilk bölümden beri hala aynı muhabbet dönüyo ahahahah ben izlemekten sıkıldım adam yazmaktan sıkılmamış.

Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Şunu izlemeye basladık ama neden başladık? Rastgele denk geldiği için basladık, karakterlere kapağa falan bakınca bi tanıdık geldi ama esas o kadar çok onii-sama dendi ki "bi dk lan bu yeni guilt crown değil miydi?" dedim ki o çıktı ahaha

Hanım "bu ikisi öpüşürse bennizlemeyi bırakırım" dedi, hayırlısı, gittiği yere kadar izleyelim dedik
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Luriel said:

ya bence değer ama tierleri farklı bi kere code geass çok daha ii anime ama bu da eglenceli anime izlenmez bişi değil. ayrıca animeden aldığın keyif totalde ne kadar anime izlediğin ile ters orantılı az izlediysen çok daha fazla keyif verecektir.

baya bir izlemişliğim var. Hatta 25 bölümlük code geass şimdi bitirdim. Bundan önce claymore izlemiştim, o da çok iyi idi. Hata claymore tarzı anime aramıştım bir ara.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda yenisin die diom yanlış anlama üstteki mesaj alıntılanmıyor.

Zevkler farklılaşsada bende claymore kötü anime bu arada. Ben animeye bundan 15 sene önce Kenshini izleyerek başladım ki kötü anime aslında OVA'lar dışında. Artık yaşım ilerledi (32) shounen mantığından tamamen çıktım bebe mantığı olan animeler artık bana kötü geliyor. Kafalar kopmalı bebeler birbirini sen aslında iyisin diye ayartmamalı. Güçlü olan güçsüze tek çekmeli.

Ama bana sorarsan ne izle diye benim hemen 30 saniyede aklıma ilk gelen animelerden çıkaracağım liste böyledir ancak kişisel zevktir ve o sırada ne tarz birşey izlemek istediğine göre tamamen değişir. (Sıralamada bir en iyi falan yoktur ancak Gintama dünyanın en iyisi animesidir:))

Gintama(iyi sayıda anime izlemeden izleme göndermeleri anlamazsın)
Fate/Zero
Code Geass
Hunter x Hunter
Mushishi
FMA

Gerçi bunları yazarken bi yerden sonra myanimelistin top animelerini açtım ancak o kadar anime var ki . Hepsini izlemek lazım. Ancak meseala önerdiklerim arasında spor animesi yok onu sevioyorsan liste tabiki tamamen farklı olacaktır ve bunun müziği vs de var.

Ayrıca yazdıkça saçmaladım, bence tüm animeleri izle hem çok güzel ve değişik konulara denk gelirsin bazen felsefeye giresin bazen de kim kimi kesiyor dite izlersin ama bence insan çok şey katar.
Sosyal ağlarda paylaş

tssot said:

Luriel said:

ya bence değer ama tierleri farklı bi kere code geass çok daha ii anime ama bu da eglenceli anime izlenmez bişi değil. ayrıca animeden aldığın keyif totalde ne kadar anime izlediğin ile ters orantılı az izlediysen çok daha fazla keyif verecektir.

baya bir izlemişliğim var. Hatta 25 bölümlük code geass şimdi bitirdim. Bundan önce claymore izlemiştim, o da çok iyi idi. Hata claymore tarzı anime aramıştım bir ara.

gogo berserk o zaman. eski sezondan başla.

birde kenshin'e kötü anime denmiş. yuh. kyoto arc'ı gelmiş geçmiş en iyi anime arclarından ya. ondan sonra bıraktım ama full filler diye, zaten orada bitmeliydi anime.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

Forumda yenisin die diom yanlış anlama üstteki mesaj alıntılanmıyor.

Zevkler farklılaşsada bende claymore kötü anime bu arada. Ben animeye bundan 15 sene önce Kenshini izleyerek başladım ki kötü anime aslında OVA'lar dışında. Artık yaşım ilerledi (32) shounen mantığından tamamen çıktım bebe mantığı olan animeler artık bana kötü geliyor. Kafalar kopmalı bebeler birbirini sen aslında iyisin diye ayartmamalı. Güçlü olan güçsüze tek çekmeli.

Ama bana sorarsan ne izle diye benim hemen 30 saniyede aklıma ilk gelen animelerden çıkaracağım liste böyledir ancak kişisel zevktir ve o sırada ne tarz birşey izlemek istediğine göre tamamen değişir. (Sıralamada bir en iyi falan yoktur ancak Gintama dünyanın en iyisi animesidir:))

Gintama(iyi sayıda anime izlemeden izleme göndermeleri anlamazsın)
Fate/Zero
Code Geass
Hunter x Hunter
Mushishi
FMA

Gerçi bunları yazarken bi yerden sonra myanimelistin top animelerini açtım ancak o kadar anime var ki . Hepsini izlemek lazım. Ancak meseala önerdiklerim arasında spor animesi yok onu sevioyorsan liste tabiki tamamen farklı olacaktır ve bunun müziği vs de var.

Ayrıca yazdıkça saçmaladım, bence tüm animeleri izle hem çok güzel ve değişik konulara denk gelirsin bazen felsefeye giresin bazen de kim kimi kesiyor dite izlersin ama bence insan çok şey katar.

Gintama icin cidden saglam weaboo altyapisi lazim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

abi kötü anime gayet en son devler falan vardı animede? tabi kaç sene oldu izleyeli ama ii anime olmadığına adım gibi eminim. Ha zamanına göre değerlendirirsen gayet iyi tabi

abi manga materyali kyoto arc'ından sonra bitiyor işte 60 küsürde mi ne. ondan sonra 30 bölüm full filler anime original. baya leş bi hal alıyor diyorlardı orada bırakmıştım ben tadı kaçmasın diye. fikrine katılmıyor ama kenshin şu zaman için bile hala iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...