Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl sorun

Grom

Öne çıkan mesajlar

walla bende kablonet war ama soyle dıyım benımde ılk acıldıgında kablonetım bayagı yawastı ama sonra duzelmsıtı bı kaç gun sonra . belkı bı alakası oalbılır ılk gunlerde yawas olur sonrada acılır.[signature][hline]Bamya_de_Morgoth
Sosyal ağlarda paylaş

o sorun bendede var acaba modemden olabilir mi?herşey doğru bağlı adsl açtıralı 1 ay oldu hesabımda açılmış.bağlanıyorum internete hiç bir siteye giremiyorum.baytlar çok düşük yarım saat falan bekliyorum baytlar yavaş yavaş artıyorum ancak o zaman sitelere girebiliyorum[signature][hline]Olgun bir insanı dost edinmek istiyorsanız eleştirin,
Basit bir insanı dost edinmek istiyorsanız övün.

Sosyal ağlarda paylaş

adi modem alıyosunuz ondan eheh.
şimdiye kadar hiç adsl yavaşlamam kopmam sözkonusu olmadı.
herkes off adsl çöktü off ne bu yavaşlık topicleri açarken bana hiçbişey olmadı.belki şansımdan o saatlerde evde değildim :)
256kbps bağlantım var zoom x4 modem.[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

valla C Net router var taş gibide açıyor kopma yawaşlama olmadı hiç.. SNR margin e bak evet benimki Down 42,5 Up 16.. bi kontrol et onları modemin sayfasından..[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

walla bende 256 war.aldım bi tanede zoom modem ohhh rahat rahat.....bence senin sorunun modemde çünkü ii modemi olanlarda böle bi sorun yok[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...