Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Blackhand_

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bugün çok methini duyduğum için bir alışveriş merkezinden oyunun orjinal cd sini satın aldım. Şu an oynama imkanım yok ancak şimdiden kafama takılan bir iki soru sormak istiyorum.

* Ultima Online'da olduğu gibi 200 - 300 veya daha fazla kişiyi bir arada oynatabilen sunucuları varmı ve bu sunuculara bağlanabiliyormuyuz, varsa ücretleri ne kadar?

* Oyunda level atlama olayları varmı. Diablo tarzımı?

* Oyunu tam anlamıyla ne kadar sürede öğrenebilirim.

* Türkiye'de bu oyunun herhangi sunucusu varmı.

İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Lütfen yazılarınızı açıklayıcı bir dille yazmaya özen gösteriniz.[signature][hline]Sacrosanct, 31 Ekim 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
Abim sen varya yalanların oğlu oldun tam düzelmeye basladın derken bi ırgatın sana gül uzatmasıyla g..ü hepten kaybettin.
Ben ve kedimin çok özel resimleri ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackhand_, 08 Ocak 2005 23:09 tarihinde demiş ki:
* Ultima Online'da olduğu gibi 200 - 300 veya daha fazla kişiyi bir arada oynatabilen sunucuları varmı ve bu sunuculara bağlanabiliyormuyuz, varsa ücretleri ne kadar?

çok fazla oyuncunun aynı anda oynadığı serverlar mevcut. Ancak oyun tam bir mmorpg değil. World Of Warcraft veya UO gibi bir oyun tarzı arıyorsan bulabileceğini sanmıyorum. Singleplayer olarak oynamanı tavsiye ederim. internette birçok mod mevcut, istediğin tarz hikayeyi bulmanda sorun olmayacaktır.
Capulcu gelirse serverlar konusunda daha açıklayıcı bilgiler verecektir.

said:
* Oyunda level atlama olayları varmı. Diablo tarzımı?

diablo ile alakası yok, bildiğin Dungeons&Dragons oyunu. Konsept olarak Baldur's Gate, Icewind Dale ve Planescape: Torment'e benzese de, sistemi daha farklı, oyun 3D ve kamera açısı bu oyunlardan daha yakında. (grafikler Dungeon Siege gibi desem sanırım hatalı demiş olmam.)

said:
* Oyunu tam anlamıyla ne kadar sürede öğrenebilirim.

oyunun öğrenilecek pek birşeyi yok. 2E veya 3E D&D kurallarına yabancı değilsen, veya Baldur's Gate gibi diğer Bioware/Black Isle oyunlarını oynamışsan bu oyunda zorlanmassın. Bahsettiğim RPG Sistemini bilmiyorsan bile, kitaplarını almana gerek yok, oyun içinde işine yarayabilecek herşey anlatılıyor.

said:
* Türkiye'de bu oyunun herhangi sunucusu varmı.

duyduğum bir mix vardı, ne durumda veya başka var mı bilmiyorum.
http://nwn.mix.gen.tr/turkish
linkinden gerekli bilgilere bakabilirsin.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 08 Ocak 2005 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ankarada'ki pc de cd rom olmadığı için şu an oynama fırsatım yok haftaya İzmir'e gideceğim günü iple çekiyorum ;)[signature][hline]Sacrosanct, 31 Ekim 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
Abim sen varya yalanların oğlu oldun tam düzelmeye basladın derken bi ırgatın sana gül uzatmasıyla g..ü hepten kaybettin.
Ben ve kedimin çok özel resimleri ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...