Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kurtlar vadisi polat'a dayak

stan-marsh

Öne çıkan mesajlar

kurtlar vadisi dizisinde polatı canlanlarıdıran necati şaşmaz yılbaşı gecesi gittiği "margaux" ta çıkan kavgada yumruk yedi ve burnu kanadı.

az önce okudum burada kurtlar vadisini izleyenler vardır herhalde.tepkileri merak ettim.dayak yeseydi yer yerinden oynardı yok öyle bişey diyenler varmış.[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

wala diziyle ilgili benim pek bi bilgim yok sadece çakır öldüğünde insanların saygıduruşunda fln bulunduğu gibi saçmalıkları hatırlıyorum. o nedenle bu gibi bi durum karşısında bakalım insanlarımız napcak.
"kim dövmüş lan polatı"?? şeklinde naralar duyarmıyız acaba..[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

şu çakırın ölümü konusunda aklımı kurcalayan bişi var..
Çakır öldüğünde gazeteye ilan verenler yada bu tip hareketlerle diziyi gerçek hayatla karıştıran insanlar kınandı, "allah akıl fikir versin" falan denildi.

Açıyorum yüzüklerin efendisini, başında yazan notlara falan bakiyorum.. Zamanında adamlar Frodo'yu okul başkanı yapmaya çalışmışlar.. kimisi ordan isimler beğenip kendiyle bütünleştirmiş vsvs.. Ve biz bunu okuduğumuzda vay be adamlar ne güzel yapmış falan gibi tepkiler verdik eminim. Bu Çakır olayındaki gibi sert çıkışlar olmadı en azından.

Bu iki paragraf arasındaki mantık açısından fark nedir?
Ha biri Kurtlar Vadisindeki karakteri kendiyle bütünleştirmiş, ha Yüzüklerin Efendisindeki karakteri.. Hepsi yazarları tarafından hayal ürünü olduğu açıklanmış şeyler.[signature][hline]senin için ağlamak nedir ki?
ben seninle gülmüşüm..
Sosyal ağlarda paylaş

fordcus hata etmişsin.. neden dersen görüş farklılığını düşünmeden yazdın heralde..Ben izlemem kurtlar vadisi, Lotr ada bayılırım o ayrı.. Ama sen onlara nası bakıyosan sen de onların gözünde öylesin.. gözlük farkı yani..[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
harvester, 05 Ocak 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
fordcus hata etmişsin.. neden dersen görüş farklılığını düşünmeden yazdın heralde..Ben izlemem kurtlar vadisi, Lotr ada bayılırım o ayrı.. Ama sen onlara nası bakıyosan sen de onların gözünde öylesin.. gözlük farkı yani..

Valla umursamıyorum. Ben gandalfın elinde asa görünce bi tane alıp sokaklarda gezmiyorum. Ama o bişiler tesbih görsün, bi şarkı duysun direkt hayatlarına monte ediyorlar.[signature][hline]Apprentice fordfocus driver..[/i]
kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

sen yüzüklerin efendisinden etkilendiğin için böyle diyosun belki ama kurtlar vadisinden etkilenen bir adamda "ne lan onlar öyle dötten bacaklı adamlar koşturuyor", "saçmalık" "ne anlıyosunuz" "salakça" fln der. çok değişken bir durum olduğu için bence insanları direkt olarak sınıflara ayırıp kesin konuşmamak gerekir. bunlar kıro bunlar müthiş diye.
kaldi ki ben de lise hayatımı lotr ve bilumum fantastik kurgu romanla arasıra frp.yle geçirmiş birisiyim. kurtlar vadisini de 3-4 defa seyrettim.etrafımda her haftasonu frp oynayan perşembeleride kurtlar vadisi olduğu için program yapmayan adamlar var.[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

evet tam bunu dicektim... sokakta asa ile gezmek normal karşılansaydı merak etme bi o kadarda asa ile gezen olurdu[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

ya olum artı ve eksiler olarak sana bir sürü şey söylerim. Mesela yüzüklerin efendisi hayranı alıp kitap serilerini kesinlikle okumuştur ki o zaman başkan adayımız frodo diyenler film olmadığından, okuduklarını biliyoruz. Ama kurtlar vadisi kenkleri aptal kutusunun önüne geçip handıra handıra diye müzikler eşliğinde diziyi izliyorlar. Pek bir yetenek istemiyor. Ben size yurtta diziyi izleyen tiplerin resmini çekip koyuyim. Kararı siz verin.[signature][hline]Apprentice fordfocus driver..[/i] kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

kitap okumak kültür gerektiriyor diye düşünüyorsun sanırım haklı olabilirsin ama bence yanlış bi düşünce.şimdi bu kurtlar vadisi dizisinin arkasında çok güçlü bir yapım yönetim grubuda var. mesela proje(konsept) danışmanı olan kişi kim biliyormusun? soner yalçın..türkiye'nin birçok televizyon kuruluşunda çalışmış (halende cnntürkte yanlış hatırlamıyorsam), Efendi, Bay Pipo, Beco, Behçet Cantürk'ün Anıları, Binbaşı Ersever'in İtirafları, Reis, teşkilat'ın İki Silahşörü,The Özal Bir Davanın Öyküsü adlı kitaplarıyla da piyasa da büyük etki bırakmış birisi. şimdi bu adam kitap okumakla kalmıyor yazıyor.
şimdi lotr.u biz kitaplardan biliyoruz diyosun ama o bir sinema filmi.bir başyapıt ve kitap uyarlaması. kurtlar vadisi ise birçok olayın kurgulanmış hali.bunun bir kitabı olsa emin ol bestseller olurdu. kaldıki soner yalçının kitapları yıllardır kitapçılarda vitrinlerdedir.[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel arkadaşım. Soner Yalçın'ı senden daha iyi takip ediyorum 5n 1k'da da katkıları var ,kitaplarını da okudum, yaptığı işler iyi ama bu dizide yer almasıyla bu diziyi mükemmel kılması imkansız. Neden mi bu dizide laçkalıklar, kroluklar gırla gidiyr. polat gidip bir avpli elemanı vuruyormuş sonra tam posterlik sigaryala poz veriyormuş. tribünlere oynuyor bu dizi. semra hanım nasıl rating rekorları kırıyorsa bu da kırıyor. bestseller ya da prime time da 1 numara olmak zor değil. aziz nesinin belirttiği büyük çoğunluğpa hitap etmen yeterli.[signature][hline]Apprentice fordfocus driver..[/i] kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

sen kv izleyicisine kro diyosun
onlar da sana salak diyo
bilmem anlatabildim mi?

ayrıca evet kv'nin bi kitabı çıksa emin ol en azından türkiyede Lotr ve Harry Potter'dan fazla satardı.. hatta toplamlarından fazla satardı.

Her tipten kişibu diziyi izliyo

Ben kv pek izlemiyorum ama izleyeni de kınamıyorum

Olaya bu açıdan bakınca at gözlüğüyle bakıldığı ortaya çıkıyo[signature][hline]senin için ağlamak nedir ki?
ben seninle gülmüşüm..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...