Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gelecekle ilgili eski resimler

bayat

Öne çıkan mesajlar

uçak güzelmiş ama ha sevdim yane :)[signature][hline]benim canım dershanem mef'in bir efsanesine göre bir gün biyolojide üreme konusu anlatıldığı sırada, bir kız öğrenci ile öğretmen arasında şu diyalog geçmiştir:
--Hocam erkeklerin penisinde kemikmi var?
--Hayır yavrum sana öyle gelmiştir!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xanthe, 08 Ocak 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
2000 lı yılların başında bılgısayarın 1 tona akdar kılosunun iniceğini ve ıuçan arabanın olucağını idda ediyorlardı :)Bılgısayar konusu resmen uçtu ama uçan arabamız neyazıkkı hala yok:(

uçan araba varda trafikte yok moralini bozma :D[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

uçan scooter var neyinizi yetmiyor 2000 sidney olimpiyatlarında vardı isteyenler açıp tekrar izlesinler yerden 20 metre yüksekliğe çıkıp saatte 60-70 mil yapabiliyorlar.[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1939 yılında 1960 yılı hakkında böyle düşünüyorlarmış hmm.
Fallout'ta New Reno'yu gördüğümde, Metropolis animesini izlerken felan aklıma bu geliyor zaten.
Birkaç resim gölmüştüm. Gelecekteki teknolojiyle alakalı. Uçan arabalar, görüntülü telefonlar felan var, ama dizayn hep bu şekil. Kaba yuvarlak ve sivri.
Acaba bu şekil dizaynın bir adı felan var mıdır?[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe, benim bilim kitaplarımdan bi tanesi bu ikinci sayfadaki resimlerle doluydu. basım tarihi kaç acaba bulursam bi bakayım :)

Bu arada ben hastayım bu araç çizimlerine, bi ucu şişkin bi ucu sivri. o zamanın klasik roket dizaynı o şekilde olduğu gelecekte kesin bunun aşmışı olur diye düşünüyorlar tabii aerodinami konusunda biraz geriler :)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...