Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kill bill

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

bende merak ve hu$u icerisinde bekliyorum. birkac kamera arkasi goruntusu, birde tarantino ile uma thurman in roportaji haric bir bilgim olmasada, cok umitliyim bu filmden. 2 bolum olarak cekiliyor biliyorsunuz.[hline]blinded by fear of life

[Bu mesaj Dojorel tarafından 15 October 2003 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 bölüm olmasına sinirim ya
ama tarantinonun ekonomik bi dert içersinde olmadığına eminim
miramax stüdyosunun işi bu kesin ..

neyse artık gelse de izlesek
10 ekimdi ilk tarih ertelediler şimdi kasım başı deniyo
ne zaman gelcek belli deel
lucy liu da var zaten ..

2.filmin amerika gösterimi ise şubat sonu 2004[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin gelmeme ihtimali de var. HAlen sinemalardaki listelerde adı geçmiyor filmin. Ayrıca ithalatçı firma aklı yerindeyse ocaktan önce vizyona sokmaz o filmi. Kasım 7 Matrix geliyor. Aralık zaten yüzüklerin efendisinin ayı. Yok illa da sıkıştırcam diyorsa aralık başı en mantıklısı. Zaten bugun de akıllıca değil çünkü asmalı konak var. Bu filmlerin hepsi Kill Bill' in Türkiye hasılatını etkileyebilecek flmler. Gerçi öbür taraftan da bir hafta sonra film VCD satanların tezgahında yerini almaya başlar.

IMDB notuna gelince de 8,4 çok iyi bir not bence. Sinema tarihinin kabul edilen en iyi filmi Citizen Kane bile 8,8 alırken Tanatino gibi şimdiye kadar hiç bir şekilde seyirciye tam istediği şeyi vermeyen Amerikan seyircisinin huyuna gidiyormuş gibi gözükse de tam tersine onları zorlayan bir yönetmen için en yüksek notu 9,0 ile Godfather için verilmiş listede ilk 250' e giren hem de yarım film bence kesinlikle görülmesi gereken bir filmdir. Bence en fazla 2 güne kadar da ilk 50' de görürseniz de şaşırmayın. Burada en önemlisi Pulp Fiction' u geçip geçemeyeceğidir.

Film için dünya kadar yorum yapılıyor. Yok vahşimiş, yok Lucy Liu varmış, yok kesmek istememiş iki film yapmış, yok eski çin filmlerinin tekniği ile çekmiş. Bunların hepsi zırva. Önemli olan film bir bütün olarak Pulp Fiction' dan iyi mi değil mi? Gerçi bir Pulp Fiction daha çıkarmak hiç de kolay değildir, Tarantino için bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Gece izledim...
ehe Oldukca "Kanlı" olmuş =]
Bir o kadarda Tatlı!
Anime sahneleri Süfer bir tat katmış işin içine...
Katana Sahneleride Oldukca mükemmel derecede mevcut..

Şiddet hoş...
Aksiyon Bol...
Kan bol..

gidin görün ;] Korsanda izlemeyin :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

filmin ikiye bölünmesi tarantino nun normalde 3.5 saaat olarak filmi çekmesinden ve bu konuda miramax ile baya bir takışmasından ötürü

bu arada tarantino bride rolünü özellikle uma thurman için yazdığından dolayı uma thurman hamile kalınca sırf onun için filmi 1 yıl erteledi

bunun g,ibi bir kaç bilgi var blue jean in ekim sayısında bren aklımda kalanları yazdım....[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...