Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Trek - Bridge Commander

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

bu aptal oyunu benden başka oynayan var mı diye merak ettim

eğer varsa şuna bi el atsın isterim;
ikinci bölümde kontrolünü kaybetmiş, astreoide doğru sürüklenen bi gemi var, onu durdurmamız lazım[mış], oyunun öğretici fonksiyonları süfer olduğu için ve beni aştığı için bilgilenemedim, bir şekilde o gemiyi durdurmam mümkün olmadı ve kadın çoluk çocuk herkesin acı bağrışlar arasında ölmesine seyirci kaldım defalarca, yine de başaramadım

birincisi oyunu activision yapmış ki amigadan test drive ve C64den river raid ile taptığım bir firma olmalarına rağmen bir türlü adam gibi pc oyunu yapamamış olmalarını sadece "basiretlerinin bağlanması" gibi tamamen tinsel bir konuya bağlıyorum

ikincisi de nette bütün araştırmalarıma rağmen bu süfer[!] oyunu adam gibi guide'landırabilmiş birilerinin olmaması, ne oyundaki imkanlar ne de strateji açısından kimse bişe bilmiyor, aslında biliyorlar forumlarına kadar baya bir komunite oluşmuş durumda ama bana söylemiyolar nedense

üçüncüsü de neden böyle süfer[!] bir oyunu oynuyorum değil mi? çünkü elimdeki bilgisayara elimdeki bütün oyunları install ettim ve anca bunu çalıştırabildi

yardımlarınıza muhtacım, cevaplarınız için şimdiden müteşekkirim, bu dağ başında netsiz/bilgisayarsız/oyunsuz kalmış dwarfa bir yardım lütfen...

^_-
Sosyal ağlarda paylaş

bence sever

*!bu yanıtın altında yardım beklentisinin verdiği umarsız, kayıtsız bir surat ifadesi saklıdır*

yani ben mesela fan değilim ama bak mecburiyetten "kaptan tam güç niye vermiyosun? çok mu yakıyo?" adamı oldum burada

bence alın, oynayın, herhangi bir oyun gibi oynayabilirsiniz, yani disciples oynarken dwarf fanı olmuyosunuz di mi? işte bunu da öle oynayın yani

ve de bana yardım edin

*!hick*
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynayalı epey oldu ama hatırladıgım kadarıyla anlatayım
sanırım space tuşu ile dışarıdan görüntüye geçebiliyorsun. o görüntüde gemiyi full sen kontrol ediyorsun..hızını arttirarak iyi ce gemiye yaklaş. sonra tekar bridge'e dön ve orda sağ tarafta oturan eleman'a tractor beam(yanlış hatırlamiosam buydu) çalıştırmasını söyle..gemi duruo
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
hojam geminin dibindeyken tractor beam nasıl out of range olsun? Belki önüne falan geçmen lazım? Belki asteroidi falan patlatman lazım? Yani benzer bir Star Trek TNG bölümü vardı da ordanki tecrübelerimle yardımcı olmaya çalışıyorum..[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
Turkish Invasion Shall Continue.. SOON
Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 28 Nisan 2002 15:11 tarihinde demiş ki:
bu bana silent hunter 2 oynayışımı hatırlattı.torpido olayını çözemediğimden denizaltıyla gemileri çarparak batırmaya çalışıyordum.[hline]BY BIG GUN LOVERS FOR MUTIES

olur mu ya ;

benimde en cok kullandigim komut " dive" di numerik pad de "3" muydu ?

ne zaman soyle supriz saldiri yapim desem burnumu yuzeye cikardigimda birisine carpicak oluyordum ordan biliyorum eheh[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 27 Nisan 2002 18:55 tarihinde demiş ki:
bence alın, oynayın, herhangi bir oyun gibi oynayabilirsiniz, yani disciples oynarken dwarf fanı olmuyosunuz di mi?

Oluyoruz,

Haaaa ama sen oynadıktan sonra diyosun yok yok ben bildim bileli cuceydım zaten.

Tractor beamler eskı oyunlarda her tarafa birden deiğl belli taraflara bakardı, yanı kıçında beam emitter yoktur, veya yanında atıyorum şimdi oyunu tam bilmediğim icin. ama bi ara baya aynamıştım star trek'ım "kaptanın seyir defteri" oyunlarını.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...