Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonunda kararımı verdim ve aldım...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

forumda daha önce de tavsiye üstüne tavsiye istemiştim hatırlayanlar vardır

autoshowda da baya bir dolaşmıştım ve sonunda döne dolaşa bir karara vardım ve bunu aldım :D

inşallah hayırlı olur... ^_-

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanasın :D[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler arkadaşlar :D

A3 sportback 5 kapı
1.6 FSI benzinli modeli (115 HP)
düz 6 vites, tiptronic değil zaten FSI'larda yok sanırım tiptronic

ellerinde ne varsa ancak onu alabiliyosunuz ya da 4-5 ay bekleyip özel sipariş veriyosunuz o yüzden ben de pek fazla donanım seçemedim, ambiente paketini aldım, spor deri direksiyon, cruise control, park sensörü vs gibi şeyler mevcut ama mesela istememe rağmen sunroof, ön sis farı, xenon farlar gibi hedeleri yok, yakıtı da baya iyi işte bi de yakışıklı falan böle ;)

yeniyıl herkese gönlüne göre, isteğine göre bir araç versin işallah, sağolunuz...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 04 Ocak 2005 16:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
black kıskandım ama
nazar boncugu fln tak biyerine arabanın :)

yani arkadaş muhabbetlerinde hep böle bi siyah 0 km 2005 model a3 üm olcak varya of of diye başlayan cümleleri sık kullanıyoruz da :p

eahu kampüse çekecem şööle fln

iyi anlaşmaya bak A3 ün ile bugüne bugün avrupanın en yakışıklı arabası ödülünü elinde bulunduran saygı duydugumuz birisi[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
*
Sosyal ağlarda paylaş

masallah gule gule kullan iyi bi secim yapmıssın tebrikler. ben izmitte yasıyorum yahya kaptan da bi a3 gordum agzım 1 karıs acık kaldı super bi araba 5 kollu 17" jantları vardı dunya uzerindeki en iyi sportif hb olduuna inanıyorum a3 un[signature][hline]ICQ#: 87210909
Sosyal ağlarda paylaş

direkt bi nazar boncuğu, bi de kurban kestir arabaya valla çok güzel araba nazar değer, kazasız belasız kullan.

bende uzun bi kararsızlık sonucunda mini aldım geçenlerde. Daha ilk haftası dolmadan nazarlık kazamızı yaptık :( allahtan bize bişi olmadı, araba pert.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...