Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevsende Gidiyor Sevmesende!..

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Ya ailevi sorunlardan dolayı ben bi kaç onun yanına giderken çok sinirli gittim ve salak salak surat astım ama ( pişmanım ama geri gelmiyor) oda bundan sıkılmış ve onu sevmediğimi düşünmüş 3 hafta aramadı ve sonra aradı o telefon konuşmasından sonra Sanki Büyük Bir Umudumu Kaybetmiş Gibi Oldum![signature][hline]HaD£S®
Msn:[email protected]
www.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence sevgi karsilikli fedakarlik ve suana kadar sevdim dedigim kişilerden osterdigim fedakarligi bulamadim her seferinde biraz daha yiprandim ama artik olaylari akısına birakıyorum ilk adimi atmak mi asla die yaklasiyorum...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

e yani sevgisi bu kadar basit miymis?sen onunla bir iliskiyi paylasıyorsun diye hic bir sorun yasayamaz misin?bence iyi olmus...ayrica somurtman da salaklik filan degil.bi sorunun varsa ve bu kafanı cok mesgul ediyorsa somurtursun...zoraki gülünmez.

Ama sunu da bil ki,fazla da icine kapanik olmamaliydin(eger olduysan).madem tatsiz bi olay yasandi,bari ders alinsin...[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
Sosyal ağlarda paylaş

ya şükret daha kötüsüde olabilirdi;
14 şubatta ayrılsaydın ömrün boyunca unutamazdın en azından şimdi bu şansın var... her 14 şubatta aklıma geliyor canım acıyor başka bir zaman olsaydı diye hep içimden geciririm en azından unuturum derim .... ama benden sana bir tavsiye hep ikinci bir sans ver karsındakine tabi degeri neyse onu ver fazla verirsen senin degerin azalır ama sen yinede ara onu sonradan yer etmez böylelikle hem belkide oda aramanı bekliyordur iletişimi kesme....
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer ailevi sorunlarını ona anlattıysan o haksız.
Eğer anlatmadıysan sen haksızsın çünkü hayatının bir parçası olan bir insana, onuda etkileyecek davranışların için hesap vermelisin.
Ha bir seçenekte en kötüsü, o olanları sadece ayrılmak için bahane olarak kullanmış olabilir.[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Hymnde haklı, ben genelde sevdiğim bir insan somurtunca ondan soğumam, ona yardım etmeki üzüntüsünü öğrenmek için çabalarım. En azından bir yere kadar. Yani bazı eksikler varmış sanırım aranızda. Eğer bir daha bir araya gelirseniz önce bunları halledin.[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

boşver abi dalgana bak
çal o zaman çal! çal!
yani bu saaten sonra birşey değişmez. ki iki kez suratını ekşittin diye gidiyorsa zaten o ilişki bitmiş de sizin haberiniz yokmuş.[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

Herkez oyle deil mi...[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bırakıp gittiyse o kaybeder felsefesiyle yaklaşalım...
Eğer seni seviyosa dönecektir elbet.
Dönmezse salla gitsin zaten hiç senin olmamıştır..Hiiç seni sevmemiştir!![signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...

Sheref Msn'de Fii tarihinde demiş ki ;
Ohh kafam 1 Ytl...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Elrond_, 08 Ocak 2005 15:26 tarihinde demiş ki:
ya şükret daha kötüsüde olabilirdi;
14 şubatta ayrılsaydın ömrün boyunca unutamazdın en azından şimdi bu şansın var... her 14 şubatta aklıma geliyor canım acıyor başka bir zaman olsaydı diye hep içimden geciririm en azından unuturum derim .... ama benden sana bir tavsiye hep ikinci bir sans ver karsındakine tabi degeri neyse onu ver fazla verirsen senin degerin azalır ama sen yinede ara onu sonradan yer etmez böylelikle hem belkide oda aramanı bekliyordur iletişimi kesme....
eeehe hos geldın clube kardes cok acı ya bole yamur altında elınde bı demet gulle yanından cıgecen cıftlerı seretmek ahhhh gene anılarım deprestı:([signature][hline]TaN|2ıNıN BıLe Bı|2 ceHeNNemI wa|2dıR bu o'NuN ıNsaNLa|2a oLaN sevgIsıdı|2...
Sosyal ağlarda paylaş

her ilişkide sevgi yoktur..
3 hafta gibi uzun bi süre o aramadı diye sen de aramadıysan bu işte bi soğukluk var demektir.. o 3 hafta sonunda hiç bişi düzelemezdi zaten.
ilişkide gurur yapmıycaksın " o aramadı ben de aramam" demiceksin.

boşver hayırlısı olmuş.. gelip geçici şeyler bunlar.
Kalıcı olan az vardır, eğer kalıcı olsaydı yada öyle isteseydin arardın, sorardın.[signature][hline]senin için ağlamak nedir ki?
ben seninle gülmüşüm..
Sosyal ağlarda paylaş

geeme katılıorum...Üzülme artık olan olmuş demek yersiz olucak bu yüzden eğer içinden üzülmek ağlamak bağırmak millete sataşmak geliosa bunu yap içinde kalmasın ama çevrendekilere daha ii sıkı sıkı sarıl bence çünkü her güzelşeyin bir sonu vardır bir gün çevrendeki herkezi kaybedeceksin...Benim tavsiyem takma artık olan olmuş yada git özür dile anlat herşeyi ...[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Hüznün olduğu yerde bulut,neşenin olduğu yerde ışıltı,duygunun olduğu yerde insanlık vardır
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GeeM, 08 Ocak 2005 20:36 tarihinde demiş ki:
" o aramadı ben de aramam"

Bütün bunlar(yok kaçarsan kovalar yok hede hödö) bence ciddi bir ilişki ile strateji oyununu karıştıranların insanlar yaydığı bir saçmalık. Ciddi bir ilişki dediğin şeyde strateji, taktik mi olur ya böyle şeyleri gördükçe deliriyorum. Ciddi ilişki dediğin şeyde anlayış olur, sevgi olur, saygı olur.[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler

[Bu mesaj Ardeth tarafından 08 Ocak 2005 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...