Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç rengi..

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

ehm ehm boyatma konularında sana tavsiyem, boyatmak için boyatmıyosan boyatma..
Yani demek istediğim şudur ki, bir müslümanın 3 kase balı varsa..

yani şunu diyorum, saçına renk vermek istiyosan boyat, ama hatun gibi mesela sarışınım simsiyahj olmak istiyorum diyosan boyatma, 3 numara dolaşırsın 1 hafta sonra.. ha ama sarışınım aralara kızıl atıım dur bakalım ne olucaz die yapıosan yap..

yanlız saçını bol bol boyamış biri olarak söylüyorumki, saçını boyatırsan kafa derini ve saçını mahfedersin saçın uzun değilse.. Hiç boyama..[signature][hline]AAL'05
[Bu mesaj karakedi tarafından değişti.. değiştirili... değiş... değiştirlllllll..]
(nihoohoh dün mumları üflerken dilek diledim)

[Bu mesaj nedanko tarafından 08 Ocak 2005 12:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben saça komple boya konusunda kızlara bile karşıyım, sen nedecen boyatıp arkadaşım? İnsanın kendi saçı gibisi var mı? Herkes aynı renk oluyor boyatınca... Hele benim bir arkım vardı, saçı sarıya boyalı herkesi bir kız arkadaşına benzetiyordu uzaktan. Barnak izi gibi sana özel, bir tane saç rengin... Onu kaybetme bence. Kısacası, böyle iyi :)[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

yoo iyi saçların hem neden boyatma gereği duyuosunki :D[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...

Sheref Msn'de Fii tarihinde demiş ki ;
Ohh kafam 1 Ytl...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok nb olanı daha iyi..[signature][hline]Kimler önüne geçebilir zamanın akışının cümlelerimin noktalarına kaç zamanda ulaşırım iskeletler diyarında bir et parçasıyım..
                 «³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

renkli saç spreylerinden kullanabilirsin benim gibi :) Ama bence napacan siyahı en güzeli turuncu :)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Hüznün olduğu yerde bulut,neşenin olduğu yerde ışıltı,duygunun olduğu yerde insanlık vardır
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 08 Ocak 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
kızlarda bile tamamen boya saç güzel durmuyor, erkeklerde de maksimum çirkinlikte duruyor.. bi de çok esmer tenlilerde röfle falan kusturuyor, özellikle erkeklerde. ben sen olsam hiç boyatmam ama.

+1 duygularıma tercuman oldun. Ama mesela şöyle önden belirgin bir şekilde bir kaç tel falan çok hoş duruyor kızlarda. Ama erkeklerde tamamen karşıyım ıyk[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence gerekli değil, gayet güzel bi rengi var saçının
hem jöle de kullanıyosun, bi de boyarsan yakında "boyatsam mı?" diye düşünecek saçın kalmayacak:D
uğraştığına değmez yani[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 08 Ocak 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
valla bence gerekli değil, gayet güzel bi rengi var saçının
hem jöle de kullanıyosun, bi de boyarsan yakında "boyatsam mı?" diye düşünecek saçın kalmayacak:D
uğraştığına değmez yani

+1[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Hüznün olduğu yerde bulut,neşenin olduğu yerde ışıltı,duygunun olduğu yerde insanlık vardır
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

saç boyası delikanlıyı bozar
zaten benim saçlar feci beyazladı kızlar bayılıyolar :D:D

*!neden saçların beyazlamış arkadaş sanada benim gibi çektirenmi varrrrr?*[signature][hline]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...