Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çekmeyen polo yaka tişört

Max Damage

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

abi bu nasıl manken lan düşük omuzlu odun vücutlu.

hani o nasıl manken bilmiyorum da, fotograflayan ajans nasıl bir ajans lan, insan bi oynar üstünde amk fotoşoptur boktur püsürdür, pantolondaki kırışıklık da cabası

allah kahretsin ya

abi böyle mankenler olacak ki ürün samimi gözüksün. biscolata erkeğini manken gibi koyarsan benim o ürünü almayı geç deneme ihtimalim bile sıfır altında. - derece yani sıfırın altı eksi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben lacoste'un tişörtleri hariç hiç bir şeyini beğenmiyorum yea, bir iki tane de kadın saati var işte o kadar.

GAP, Mavi, Quiksilver falan alıyorum ben. Bir de pull and bear'a falan dalarsam 3-5 alıp çıkıyorum, gerçi bu sene bok gibiydi her şeyleri.

Daha bugüne kadar kullandığım hiç bir tişört çekmedi bu arada. Yeri geliyor 60 derecede uzun yıkamada da yıkıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

timsah logosu her ne kadar itici de olsa kalite anlamında lacoste > x (burberry falan dahil)

h&m polyesteri basıyor, zara'nın da kullandığı iplik 20/1 veya 30/1 (bunun maliyeti TL). lacoste gidiyor 60/1-60/2 pamuk iplik kullanıyor (maliyeti $), fiyatta doğal olarak pahalı oluyor. ha adam lacoste markası, royalty vs. saçma sapan fiyat çekiyor ama zaten bu fiyatlar haricinde kaliteli polo yaka t-shirt çok göremedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...