Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şiir

general83

Öne çıkan mesajlar

İşin en kötü tarafı aslında bu sadece bir şiir değil, yaşanmış bir olayın anlatımıdır. Şiirdeki olay ne yazıkki gerçektir ve tarihe 33 kurşun olayı diye geçmiştir.

OTUZÜÇ KURŞUN / Ahmed Arif

:yapma: Edited By Ghaldszar: Fedaykin, zaten bu şiir sitemizde var neden link vermek yerine tekrar yazıyorsun ki? Forumlarda Boşu boşuna yer kaplıyor.[/b]

[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 10 Şubat 2003 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde döveydin alalalaaaa.... Buraya bir şiir yazmadan önce oturup araştırıcazmı bu sitede varmı yokmu diye. O zaman herhangi bir konu açmadan öncede bir kez daha araştıralım daha önce benzer bir konu açılmışmı. Cıh cıh cıh....[hline]
I get knocked down
But I get up again

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Ghaldszar'ım birtanem, şimdi linki değiştirip sonra bu şiir zaten web sitesinde vardı deseydin ve sadece linikini verseydin sorun yokdu. Ancak yazdığın yazı

:yapma: Edited By Ghaldszar: Fedaykin, zaten bu şiir sitemizde var neden link vermek yerine tekrar yazıyorsun ki? Forumlarda Boşu boşuna yer kaplıyor.[/b]

şeklinde olunca burada senin belirttiğin bir tepki şeklinde anlaşılıyor. Yukarıda birisi bir şiirden bir mısra yazmış bende şiirin tamamını bulup yazmışım. Şimdi burada gereksiz yere tepki vermenin ne anlamı var. Tamam şiir bulunmasın sadece linki olsun diye düşünebilirsin, sence bu doğru olabilir ona en ufak bir sözüm yok. Ancak bu şekilde birisi yapmadı diye yukarıdaki şekilde bir tepki bence vermemelisin.

En basitinden birisi oturmuş bir şiirin tam metnini araştırmış bulmuş ve bu foruma yazmış, ona karşı (kim olursa olsun) bunu bu şekilde değilde benim istediğim şekilde yapsana düdük makarnası (misal) dememelisin. Bana batan uyarı değil, uyarının şekliydi. İlla tepkimi koyacaksın o zaman örneğin şu şekilde olabilirdi.

Fedaykin, zaten bu şiir sitemizde var, keşke şiirin sözlerini ararken önce bizim siteye baksaydın :-P Link vermek yerine tekrar yazmak zorunda da kalmazdın hem forumda da boşu boşuna yer kaplamazdı

Bu tabii ki bir örnek, çok çeşitli şekillerde de sunulabilinir. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Seninde bunları yazarken kötü niyetli olmadığının farkındayım ama sende nolur benim söylediklerimi anla.

Fedaykin bu forumun en kaliteli bölümünün en çalışkan modunu öper ;)[hline]
I get knocked down
But I get up again

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

[Bu mesaj fedaykin tarafından 11 Şubat 2003 14:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...