Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coupling 4.Sezon Cnbc-e'de !

Tarist

Öne çıkan mesajlar

Abi bide jeffin yerini tutsun diye birini getirmişler adamın saç stili bile aynı yuh.[signature][hline]I dream of sweet dreams. I need to sleep. I just want to sleeeeeeeep..
-Houston. Bi sorunumuz var.
-Nedir yiğidim.
-Uyumam lazım houston ama uyuyamıyorum.
-Bi ayran yapıyım yiğidim uyursun Teknodermafasikülastik ayran magnifallkompressörleri çalıştırın. Yiğidime kendi sinyallerimle ayran yapcam
Sosyal ağlarda paylaş

Önceki mesajı yazdıktan sonra belki çaktırmadan hepsini sıra sıra yayınlamışlardır dedim ama..
Oha yani.

Şimdi baktım, öyleymiş.

CNBC-E ayıp etmiş o zaman, insan bi' haber verir sezon finali bu falan diye. Ben "Coupling, 2. sezon finali, salı, saat 21'de, CNBC-E'de." yi duymayınca farketmedim bile. Pardon dalmışım biraz, kusura bakmayın. :)

(Şimdi birisi çıkıp da "ee sölediler zaten 40 kere, sezon finali yarın diye" demesin)
[signature][hline]Life has a funny way of sneaking up on you
When you think everything's okay and everything's going right

[Bu mesaj Eraq tarafından 02 Eylül 2004 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş şaşırmış olayı biraz :D 1. sezon o kadar uzun olsa 2-3-4 yıllarla hesaplanır :D
Bu arada Oliver için iyi olmuş diyorlar. Bakalım görecez. Jeff herkesin kalbinde yer etti ama Oliver Jeff'in gölgesinden çıkar belki.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

jeff i oynayan kişi değişse bile benim için hayal kırıklığı olur ama yinede izlerim sonuçta sadece jeff li olan yerlere gülmüyoruz[signature][hline]Heyd Spinner Ranger @ Eclipse Galaxy with Freedom Fighters
Tunc'h Skydigger @ Infinity (retired)master Chef with (crashed)Ephesus Sentinels
Sosyal ağlarda paylaş

Evet mesela ben Steve ve patrick cenazede tabutun arkasında tabakların arasnda falan saklandıklarında sürünmüştüm. (Ben ne çok sürünüyorum yaa. Önceki hayatımda sürüngendim galiba)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizler az ama öz şekilde dizi çekiyorlar...

Coupling'in 1. sezonu topu topu 6 bölüm. 2. sezon her ne hikmetse daha uzun... 9 bölüm... 3. sezon ise 7 bölüm.

4. sezona gelince... 6 bölüm olan bu sezonu ne yalan söyleyeyim, öncekiler kadar beğenmedim... Jeff'in yerine gelen Oliver, Jeff özentisi bir karakter ve ne yazık ki oturmamış... Bölümlerde komik malzeme olmasına rağmen, genel olarak bakıldığında eksik kalıyor bence...

Son bölümünde Jeff'in ortaya çıkma olayına gelince :

[spo=Buraya Bakınız]Jeff karakterindeki Richard Coyle ortada yok. Onun yerine Steve rüyasında Jeff'i kadın olarak görüyor ve Jeff karakterini o bölümde bir kadın oynuyor. Olay bundan ibaret. Gerçi kadın fikrimce çok başarılı. Mimikler, vurgular tamamiyle aynı. Ama Jeff'in kendisi yok yani...[/spo]

Neticede, Coupling'dir, bir daha seyredeceğim 4. sezonu ama çok da fazla bir şey ummayın derim...

[Bu mesaj Moonlight tarafından 03 Eylül 2004 01:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Azmo çok doğru demiş hatta benim aklıma gelen ilk benzetme de o olmuştu.

Jeff kral bi adamdı hatta bütün primi belden aşağı yapan coupling de belden aşağı birşey olmasa da beni güldürebilecek belki de tek karakterdi.

bakalım bu oliver nasılmış, umarım jeff in yerini doldurmak yerine orjinal bi karakter olur da diziye yeni bi hava katar.[signature][hline]Fıleşşh off follınn encılsss
Sosyal ağlarda paylaş

lol
o giggle loop hayatıma girdi be
yani o durum hepimizin başına geliyodur belki ama onu izleyince şimdi kafada yer etti ne zaman öyle bir durumda olsam gözümün önüne geliyo ve tutamıyorum kendimi[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

6 bolumluk sezon 4 un ilk 5 bolumunu izledim, 6. si da iniyo yakinda ve rahatlikla diyebilirim ki, Oliverli coupling de Jeffli coupling kadar komik, ben de Azmo arcane falan gibi dusunuyodum ama Oliver harbiden komik yeni bi tad gelmis diziye
Patrick in basarisiz, Steve in gaz (nutukcu), Jeff in de daha insancil halini dusunun (Jeff gibi normal disi bisi soledigi zaman kafasini yere falan vuruyo utancindan hehe)[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...