Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tube Thread #1

fede

Öne çıkan mesajlar

On 17.11.2020 at 09:36, Bone dedi ki:

@Silphatos 
@Sam

Arnold in Predator: "Get to da choppa"
Dubbed Arnold: "Everyone, let's move quickly in an orderly fashion to the helicopter."

Arnold in Terminator: “Hasta la vista, baby”
Dubbed Arnold: “Goodbye, see you later, infant”

Arnold in Commando: "I lied."
Dubbed Arnold: "I stated an untruth."

Arnold in Kindergarten Cop: “I’m a cop, you idiot!”
Dubbed Arnold: “I’m an officer, you uneducated man.”

Arnold in Jingle All The Way: “Put det cookeh dowhn! NAOH!”
Dubbed Arnold: “Unhand that baked confection at once!”

Arnold in True Lies : “You’re fired.”
Dubbed Arnold: “We regret to inform you that due to budget cutbacks, we’re gonna have to let you go.”

geçen total recall'ı izliyim dedim 20 sene falan olmuştur diye. izlerken birden dank etti, üzerine daha önce düşünmemişim arnold'ın eski filmlerindeki aksanının. dedim bu adam tam avrupalı ingilizcesi konuşuyor nereliymiş diye wikisine baktım. avusturyalı olmasının yanı sıra babasının 38'de nazi'lere katıldığını, jfk'nin yeğeniyle evlenip çifte vatandaş olduğunu falan öğrendim. 

2 kez art arda california valisi olmasına rağmen neden başkalığa yürümediğini de hep merak etmişimdir onu da öğrenmiş oldum tabii. e tabii us doğumlu olmayınca. 

adam çok seviliyor ama bence gerçek kimliğinden eser yok ekranlarda, baya tam politikacı.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

unity tutolarini takip ederken, oyunlarda muzigin onemini vurgulamak icin deney vermisler. mesela ilk videonun sesini kisip, once ikinci videonun muzigiyle bir sure dinledikten sonra, ardindan onu kapatip, ucuncu ile dinlediginde bambaska hisler yasatiyor. daha once bu sekilde bi deneme yapmamistim.

dark muzikle izlerken sanki apocalypse olmusta gecmisteki goruntulere bakiyor gibi hissettim sadf

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...