Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kararsızım Yardım Edin

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Lvl 43 glacier/light mageim var (paper) ama oynamak çok kasıcı geliyor yani çok uğraştırıyor hem hp de az hemen ölüveriyosun birde lvl 42 rogue var assassin ama archera çevirmeyi düşünüyorum ne önerirsiniz?[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunu bilir bunu soylerim lvl atmıs olmadan kimse sana adam gozu ile bakmıyor, milletin agzına bakıyorsun, partye amaları için bekliyorsun vs. vs. Özellikle skill kasmak kadar sıkıcı birşey yok. Assassini rogue ye lvl 55 falan olana kadar cevir derim en azından para kasmıs olursun :) 55'ten sonra assasine donmen daha mantıklı olur.
"Kasa kasa kasıyoruz işte"
Sosyal ağlarda paylaş

Sen kafadan glacier/light yaparak hata yapmışın. Bide paper mage olmuşun. Giyside giyemezsin staffta alamazsın. Onlarla uğraşıp sıkıntını gidermek gibi bi lüksünde yok...

Bence glacier/flame 1/2 mp-int e çevir. Hem level kasarsın, hem kıyafet-takı-staff kasarsın, hem para kasarsın. Uğraşcak bişiler bulursun işte...[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hatun char acanlar nasıl tiplerdir diye merak ederdim hep :lol:
Archerdanda bi yerden sonra sıkılabılırsınız.
Benim gibi sıkılgan bi tipseniz hele,her karakterden 40 yapıp bırakırsınız.
Siz neyseniz ona devam edin.Anladıgım kadarıyla her birinin yuksek lvllerde ayrı bir zevki var.Ben kastıgım diger charlara uzuluyorum su anda.Zaman kaybetmısım.
Sadece şu var,assasian cz de daha dusuk lvllerde aktif olabiliyor.Archerdada benım tecrubelerime göre,karsıdaki herif yerınde sabit durup beni okla demedigi icin 60 dan önce yalan.
Fantezi yapıcam diyorsanız battle priest deneyın bence,42 buff-3unholy gerisi heal e.

Aslında my serverlarında 60 üstü oynamıs arkadaslar bize burada hangi karakterler nasıl iş yapar diye söyle bir tutorial yazsa hos olur.Karakter seciminde cogu arkadas cok zorlanıyo benim gibi.Akumaaaaaa :D
Sosyal ağlarda paylaş

SAKINNNN BAK OLM Rogue yi Asla asla ama Asla Archere Cevirme Bak Asasianla LVL 55 te kral olacan tek koyus ta 1200 vuracan Archer de ise taa lvl 60 a kadar beklicen sonra Bow arayacan filan Archerda lvl 60 olmadan CZ De Action yapamazsın ama Rogue ile lvl 45 ten sonra yaparsın Thurst la bile 400 500 cakan war.[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

[Bu mesaj oQo tarafından 08 Ocak 2005 12:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Anca Aposa Deru ya girersin oda cok lag oldugundan az yapiliyor[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Büyük hata yapmissin :D Sb ler bişi deil Asasiana Cevir meden Git Archer la Lamia kes Kukry düşür iki tane Bankana koy sonra Abyss kas paso Asasiana dön oke..[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Haa Bak Sakın üstünde chitin elinde Hown Bow la gezme Eline Short BOW al İronxBow zannediyorlar aliyorlar.Partidede Z r yapma yoksa Az damage verdigin icin Fark Ederler dandik birisi oldugunu.[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Öldürücem seni,fire mage yapcam diye kastın o kadar,rogue yamı cevırdın gidip :hrr: ne gündü dün ya.Agzımız kokuyodu aclıktn valla hauh :) Pot alcak para yoktu.
Adamla lamia bile kestik,belki bişi cıkar diye :) snake queen var kesebilirmiyiz dedi,allahtan kesemeyiz heralde demisim:D

item herseydir,lvl hiçbişii,aclıgını dinle :D
Sosyal ağlarda paylaş

bizim Arkadas ın Manneri 500 8 tane lamia kestik 1 ironx bir Kukry cıktı Lamentationdanda Iron Düşürdü.[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Bi çark var Abi Sen lamia yı kesiyorsun ve çark duruyor. Ve çark neye denk geldiyse O item düşüyor. (random yani) Bana lamia da 3.kestiğğimden düştü ertesi gün 50 tane kestim düşmedi. Bu işler isinir bile bozar zamanla.![signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...