Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula Haberlesme...

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
Azmodai, 04 June 2003 01:05 tarihinde demiş ki:
cq manyakti bigun onla moonglowa gittik ben goril seklindeyim o insan ama ciplak iste... gittik gate'e pk mavi savasi var. bunlar beni gordu saldirdilar, ben bitane kodum oldu bitanesi direkt (30k str vardi ahaeh) millet ohaa falan diodu, bu arada benim adim King Kong, cqnun adida King Kongun Cocuu... biz boole duruoz orda muhabbet edioz iste sey dio cq..

"baba baba neden beni reddedioyorsun"
"de get olm, sen kazayla dogdun"
"ama baba yari gorilim ben..."
"lan olm kafami bozma kaza ile oldun diyorum sana annenle hic alakam olmayacakti hormonlara kurban gittik napalim"
"baba cok kotusun sen"
"git tarzanla dolas allah allah kafami bozma degettt"

millet kopuo tabi etrafta falan sonra dondum bunlara sey diye bagiriyorum MUZ VERIN BANA millet boole ?? die kaldi sonra bitanesine vurdum oldu, MUZ DEDIM ULEYN diye bagiriom ben orda biri muz getirmeyi becerdi ama, cok sasirmistim, bende alip gitmistim falan pklar orda durmus page atiolar /gmler bizi kesti res pls...

ah ah ne gunlerdi be[hline]
nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
Bu goril hala altımda mı :hrr:

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:57 tarihinde demiş ki:
hALA ÖĞRENEMEDİM BİR KULLANICI HESABINDAN,BAŞKA HESABA GEÇTİKTEN SONRA DOĞRU KULLANICI HESABINA GEÇMEYİ

nukbasliklikiz, 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:
şimdi bu forum silinsin ve nukleer muhabbeti kapansın....
patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..

O gün biz moonglow u basmıştık guildce mis gibi loot yapıyorduk milleti kesip biçiyorduk.Siz geldiniz iki
tane goril deli etmiştiniz.Senmiydin bilmiyorum bi tane goril beni evime kadar kovalamıştı muz muz diye.
Ben birinizle dalga geçtim sonra kesmiştiniz :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ilk kadro ve burada da yazmis olan gmler ve ekip oldugu zamanlar hersey cok guzeldi, eglenceliydi ve guzel isler yapiliordu. sonrasinda da yanlislar yapilmasaydi iyi olurdu belki de, ama sonuc olarak herkesin bi sure sonra birakmasi gerekti bi sekilde. sahsen bulundugum sure icinde enonun da dedigi gibi son 3 ay haric cok guzel zamanlarim oldu. bi daha ole bi ortam olusmasi imkansiz herkes dagildigi icin. staff ici surtusme, oyunlar ve cekismeler olmasa nebula suan bu durumda olmazdi. Kimsenin disaridan bisi yapmasina gerek kalmadi, icerden kendi kendini yedi bitirdi...
Sosyal ağlarda paylaş

Bıde sanrey hepımız kel alaka yerlerdendık,ayrı ayrı sehırlerden hatta bır cogumuz bırbırımızı hıc gormemıs ınsalardık,ama bızde cok guzel arkadaslık,cok guzel dayanısma vardı.Eskısı gıbı olamaz nbl,bunun herkes farkında.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 04 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
hiç unutmam arkadaşım bi keresinde nebulanın ilk açıldığı zamanlar bucsda action yapıyo abilerimiz banka önünde "kaçın Kal ort por atıyo demişti" hepimiz direk masaların altında yarılmıştık :)[hline] wrak wrakkk

ahahahhahah :D
YARILIR-KOPAR-KOMAYA GIRER[hline]† Tek Rakibi Kendisi †
ZodyaG Admin
Scripter,Grafiker
ICQ=160053851
Volkan Polat
Sosyal ağlarda paylaş

hatta birinde yine aynı arkadaş cafeyi kapatacağız babası geldi hadi olm yürü eve gidicez felan muhabbeti arkadaş kapattı bilgisayarı ağlamaya başladı
- olm niye ağlıyon biri bişi mi yaptu
- yok baba ya sabahtan beri kasıp aldığım plate setim gitti bi daha nasıl alcam ben ya ühühü
direk yarıldık zaten :)[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kendi düşüncem olarak NBL GMleri çok fazla muhatap oluyorlar forumlarda oyuncular ile. Sonuçta onlar oyun içinden sorumlular birde forumlara daldılar mı hakkaten çok tartışma oluyor. Benzetme olarak başbakanın ve bakanların çıkıp HER vatandaşın sorununa basın açıklaması yapması gibi. Bir yerden sonra ipin ucu kopuyor, mouse u bozulan GMlere hesap soruyor. Millet oyun oynamaktan çok forumlarda chat yapıyor.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut haklısın ama birde şu var.
Staff işine geleni cevaplıyor işine gelmeyeni cevaplamıyor.
Sorunlarda post atmıyorlar fakat geyik döndümü postların çoğu onlara ait oluyor.
Kendilerini çok büyük birilermiş gibi görüyorlar.
Ayrıca staffta doğru doğru uo dan anlamayan adamlar vardı.

Spawnlar değişmişti.Biz arkadaşla 1 gün uğraştık akşam trackingle spawnları bulduk hepsini runebook a koyduk.Kimse yoktu biz tameliyorduk.
Kortak geldi nerden buldunuz dedi. Trackingle yapık ettik dedik.
Tracking ne diyince biz zaten koptuk bende ister istemez hakaret ettim bizi jaile attı runebooku sildi.
Forumlara bu konu hakkında 2 kez topic açtık silindi.
2 defada birkaç gm in speed yaptığını başka karakterle girip milletle dalga geçtiiğini yazdık onlarda silindi.
Hemde hiç uyarı almaksızın.
Gm in teki arkadaşıma Matrix code ile küfür etmişti.Bunu forumlarda gösterdim adam forumlardan uzaklaştı işin komik yanı bunu açıkladım diye bende uzaklaştım :)
Staffın ilk kadrosu güzeldi.İlk zamanlar harikaydı ama sonra rezillikler baş gösterdi.
Adamlar gözümün önünde saat 24 de girmişler başka karakterlerle hepsi editlendi ilk önce sonra speedi köklediler.
Staffta olan bayan biride onları azarlayınca kestiler bu olayı.
Nebula staff böyleydi son zamanlarda.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 04 June 2003 17:53 tarihinde demiş ki:

Tracking ne diyince biz zaten koptuk bende ister istemez hakaret ettim bizi jaile attı runebooku sildi.[hline]bla bla bla ...

İster istemez hakaret nedir yaaa :)
"Özür dilerim ama mal mısınız?" falan mı dedin. Hakaret etmişin banlamış.
Diğer konuları bilemiyorum malum in game yetkim yok. :)
İşte bu yüzden modluğu seviyorum. :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

Nebula'nın ilk halleri süperdi. Heh bende Gm Cristian olarak görevdeydin o aralar. Valla bakıyomda burası itiraf bölümü olmuş :) Hehe bi kere hatırlıyomda Bucsdamı ne gm karakteri player haline sokup pk kovalıyodum. Bu beni paralyze etti ben hala koşuyom heheuh tabi adama hemen page atmış. Bende hemen staff bölümünden mesaj attım bi arkaşa gm ye sanırım Drake idi. Geldi bu işte jaile atıyom falan dedi bende ışınlandım sanki yollanmış gibi. (hehe bu tek hatırladığım daha ne muzurluklar yapmıştım).

Çok zevkliydi gerçekten. Azmı .tile komutuyla birbirimizi explosionlar ile uçurmaya çalışmıştık :)[hline]Chemical, 01 June 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
Bu arada karpuz ağaçda yetişmiyomuydu ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 04 June 2003 18:10 tarihinde demiş ki:
Nebula'nın ilk halleri süperdi. Heh bende Gm Cristian olarak görevdeydin o aralar. Valla bakıyomda burası itiraf bölümü olmuş :) Hehe bi kere hatırlıyomda Bucsdamı ne gm karakteri player haline sokup pk kovalıyodum. Bu beni paralyze etti ben hala koşuyom heheuh tabi adama hemen page atmış. Bende hemen staff bölümünden mesaj attım bi arkaşa gm ye sanırım Drake idi. Geldi bu işte jaile atıyom falan dedi bende ışınlandım sanki yollanmış gibi. (hehe bu tek hatırladığım daha ne muzurluklar yapmıştım).

Çok zevkliydi gerçekten. Azmı .tile komutuyla birbirimizi explosionlar ile uçurmaya çalışmıştık :)[hline]Chemical, 01 June 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
Bu arada karpuz ağaçda yetişmiyomuydu ya

şimdi haşin uo cu gençlerrden biri çıkıyomuş " lan senmiydin bni kesen o paralyze yemeyen arkadaş bitin olm sen adres ver" :)[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

azuhahah ben Metall evlenmeden once((Sımdı Metall Ethlos)) tanıyan varmı? kımı kestıysem burdakılerden aff ola ne olur aff edın benı[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 04 June 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 04 June 2003 17:53 tarihinde demiş ki:

Tracking ne diyince biz zaten koptuk bende ister istemez hakaret ettim bizi jaile attı runebooku sildi.[hline]bla bla bla ...

İster istemez hakaret nedir yaaa :)
"Özür dilerim ama mal mısınız?" falan mı dedin. Hakaret etmişin banlamış.
Diğer konuları bilemiyorum malum in game yetkim yok. :)
İşte bu yüzden modluğu seviyorum. :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

yani ister istemez dalga geçtim hakaret ettim anlamında.
Abi adamın birşey bilmeyip senden üstün oluşu senden fazla yetkiye sahip oluşu koyuyor insana tabiki.
Oyundan banlanmadım zaten sadece jail yedim :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Hiç unutmam raid yapıyoruz bigün. ÖZel bi area vardı... işte gate açtım merkezi yerlerden gitti millet.. İlk başlarda çok normal summonlar yapıyorum. Baktım olcak gibi değil... abarttım olayı. Baktım adamlar benden daha psikopat, dağatıyolar ortalığı... Hırs yaptım :)

Hemen dragon kılığına girdim.. Ama renk de böyle egzantrik bişey.. Adamlar neyse dalıyo.. War mode dayım. Macro var .set hits 1000 target self şeklinde... :) Süper gaz yapmışlardı... Güzeldi ama. Ben dahil orda bulunan herkes acayip eğlenmişlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk staff a alindigim gun .xgo ile covetous u moonglow un kapisina bosaltmistim raid yapayim diye :) sanrey bi kizmisti korkmustum valla. Staff a giirdigi gun 4X uyari alan tek kisi benim nebulada [5X cikarilmak demekmis :) ] hatta simofleyle birlikte couns olmustuk. guzel gunlerdi..

olidammara[hline]blinded by fear of life

[Bu mesaj Dojorel tarafından 04 June 2003 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 04 June 2003 22:54 tarihinde demiş ki:
madem ıtıraflar basladı .

öhöm tamam , baya bı para kazandım nebula sayesınde :P[hline]`zegna lvl 50 Infiltrator of alb/exc
Cryst the sexy polearmsgirl of alb/exc
Osman the mad enchanter of hib/pryd

Bendende bir itiraf gelsin..
Eger malum gecede Ariakas beni "ban"lamasaydida ben o Phoenixleri vermeyi pek du$unmuyordum :)[hline][b]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

nebuladaki 400k paramın nereye gittiği anladım:) e bende bankaya yayarak koyuyodum 10klar halinda koyuyuodum
bi geldim bigün yok paralar gitmiş
hackda diildi:) allah bilir o evdedir şimdi eheuhe[hline]
Eylenceli futbol oyunu! Flashda hazırlandı! internette multiplayer olarak karşınızdaki oyunculara şut çekin! Veya kaleci olun! Seçim sizin! Ücretsiz! Ödülllü!

Estel_Anorien, 04 June 2003 22:37 tarihinde demiş ki:
Sly-One Hi-One lık yapma da gel

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...