Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula Haberlesme...

Llama

Öne çıkan mesajlar

YA nebulanın yoklugunda bı forum acsaya bazı seyleı ogrenmıs oluruz tabı buna ızın varsa kuralları tam olak bılmedıgım ıcın nededıysem af ola[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

ya nebula çok boşa geldi bence forumlarıda kapadılar[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us
the walls that lie between us

Sosyal ağlarda paylaş

yok baba hala oynuyorum yenılıge acık bı ınsanız bence degısıklık ıyı oldu barı ultıma oynama hevesım kabardı ama evt forumları nıyekapadılar ya off off[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

suraya bak arka arkaya 3 tane eskı gm :) sızlerı gormek ne guzel nebula cıgnenıyor be agızlarda bu konular benı asar gercı ama eskıden varmıs haaa...
sımdı nebula neden forum acamıyor anladım adamlar bı forum acamaktan acız demek zatı bır ıkı gm gelmıstı bızım cafeye adamlar sankı ısık evınden kacmıs gıbılerdı dedım bunların serverındamı oynuyoruz dıye tıksınmıstım :D[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 01 June 2003 17:17 tarihinde demiş ki:
eahe eskiden bacyonun karizmasına dayanılmıodu tabe artık forum açılmaz :P

bu abi nebulada brit rescinin solundaki merdivenlerden ostardını geçirmeye çalışırken merdivene halı atması ve sol alt kareyede crack koyup parkeyi çatlak göstermesi ve soru sorduğumda
"şu hayvanı geçirmeye çalışıyorum"
ben:"atmı o?" demişdi hala hatırlıyorum o zamanlar bilmezdim bişi axis derdi anlamazdım
hala o zamanki axis menüsünü anlatabilirm yada snn uo da takıldığı orc kamp ın şeklini hala bilirim
bende duruyor o orc kamp ss si
buldum sakladım
buraya yolluyorum

Bunları izlerken ben kaç yaşındaydım sizce? snn ilk açıldığı zamanlardı sanırm
Sosyal ağlarda paylaş

Cem abiii
Ne var doğa
Bİ defa hareket ettirebilirmiyim?
Nolacakkki ya bidefa
Ya lütfen
Al aman al bak
...
Cem abi oradan düşersne noluo(o tahta kulenin tepesinden yana)
Bu
Ouch!
Aaa ahha canın azalıomu?
Hayır[hline]Yarın komaya giricem söleyim dedim
hastaneden msg atarım ölmezsem
hepinizi özlücem
çünkü yarın büyük gün
beni öldürücekler!
Sosyal ağlarda paylaş

nebulada uo yu öğrenenlerin sayısı sanane de öğrenenden daha çok.ben sanane de öğrendim ancak tanıdığım oyuncuların çoğu nebula dan öğrendi.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende sananeden öğrendim nebulayı(gerçi ben arkadaşın hesabuıyla girip dururdum ama.Reox galiba karakterin adı.Madenciydim.Hatta bir gün server geri sarınca gidem ingotlarımı anarken(gmelrle birlikte.O kadar uğraşmışımki.Tabi ilk günelrde kızıo insan)adamın biri abi yeter bağırma al şunları deyip ingotları vermişti.10 saniye geçemdende jaile atıldım küfürden.Ehuahah.Neydi lamerlık günleri beaa.Şimdi nebulada takılıyorum hala ama geyiğine daha çok.Geçen gün bi dğeişklik yaptılar pk mavi toplu savaşı yaptılar skor tutarak.Ama terbiyesiz herifler hiçbir bildiri yapamdan orada en çok işe yarayan 3 adamı attılar(ben Robert birde başka bir eleman.Ben komutanı koruma görevini üstlenmiştim.Robert komutandı.Öbür adamda gm warior)neden attıklarını sordum poage atıp.Pk mavi sayısını dengelemek için dediler.Oradaki heriflerin yarısı item peşinde koşarken bizi şutladı herifler.O zamandan bri kızgınım.(gerçi bu cumartesi oldu olay ama:D)2 gündür bir quest devam ediyor eğlenceli sayılır(geçen bir labirentte kitapalrdan kordinatları alıp tuzaklı yollarda krodinatlara göre gitme questi gibi birşey vardı.Kayıp eşya parçasını bulmak için.Amele dolu bir ortamda bulduk kordinatları.Girdikl tuzakı yere.Kordinatlara göre gierken arkamdan malın biri takip edip duruyor.Son adımdayken adam saldırmak yasak olduğu halde kesti beni(mageim adam waior 2 adımlık alanda napacan?)sonra kendide yanlış yere bastı bende geri dönüm derken yalnış yere basınca başalrım qustine dedim.Amele çok yani
dikkat).Geyiğine takılın ama uoya değmez artk free serverlar diyorum ben.Bırakıcam össden sonra.ShadowBane alıcam kendime nıhhaha[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

He o yaş olayını tartışıyordum birini telefonda radiydi sanırım adam bir olay anlattı sabaha kadar güldüm.

3 kişi kafede UO oynuyor yazma falan yok oyunun MMORPG olduğu hakkında bir fikirleri yok çünkü 3 arkadaş girmişler yaşlar max 13.

-LA LA LA BÜYÜ AT !!
-*Klavyeye vurur*
-olm yazı nası yazılıyordu lan küfür yazalım?
-Onu boşver lan memet benim atın adı süfer oldu BMW YEDIKIRK.
-Oha süfer lan nası yaptın?[hline]R4 Assasin Alex'i Elensar
Cold as Corpse.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyede insanların mmorpg'lere bakış açısı çok değişti. SNN'den once bir avuç insan dışında internetten mmorpg gibi bir kavram yoktu zaten. Sonra uo geldi snn ile ama yurt dışından oyunu alıp para vemek fln cok yabancı kavramlardı. Şimdi insanlar yurt dışından oyunu alıp oynamanın saçma bi iş olmadığını anladılar ve 18+ herkes o taraflara kaçtı. Geriye annesini babasını k.k. kullanma konusunda kandıramayan gençlik kaldı :)[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Sosyal ağlarda paylaş

Her bırakan nedense bıraktığı server bir bok atmayı seviyor. :) Adam gibi "Bıraktım ve oyun orda devam ediyor hala. Oynayanlara başarılar" demiyor kimse. İlla server kötü oldu o yüzden, bebeler bastı o yüzden vs vs vs. EEEE sen o serverda oynuyordun ise sende o kötü oyunculardan veya bebelerden biriydin ve belkide bir başkasına da sen rahatsızlık verdiyordun.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...