Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diezde Türk Klanları

Milamber

Öne çıkan mesajlar

hangi klanlar var nasıl girebiliri açıklarmısınız? genelde oyunda hiçbiri tınlamadığı için buraya soruyorum :(
şuan lvl 22 im yeni başladım warriorum el mored im :)
oyuncular beni deli ediyor bu arada yabancılar en ii itemleri beleşe verirken tükler gel kardeş bak sana özel indirim yapacam diyor bir başkası sadaka dileniyor
"bu fakire bi sadaka" bir başkası " para ver seni uçurıyım" diyor ben de kopuyorum sağolsun 1-2 yabancı kankimiz var yardım ediyolar ama türklerle daha güzel olur die düşünüyorum
bu arada ne ezik avrupalı milletler var 2 danimarkalıya yardım ettim karşılığında bana yardım edeceklerine verdikleri cevap "kusura bakmak isterdik ama yardım edemeyiz çünki başka millettensin " sanki izleyene ar toplar ! sırf bu insanları tanımak için oynuyorum iyide oluyor diabloda bölemiydi ya (aslında öleydi :P)
nese karakterlerim diez 2 de
smceycey
smbüyücüceycey[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım bırak sen oyundaki Türkleri, Amerikanları, Japonları vs. İstisnalar haricinde hepsi kendi çıkarını düşünüyor. Sende kendi haline bak derim. İlk oynadığım zamanlarda yaşadığım bir olayı anlatayım. O zamanlar birşey bilmiyordum oyunun ayrıntıları hakkında. Kendini NPC Monster yapan birini görmüştüm. Adamın ismine baktım, Türktü. Daha sonra "Aha! Adam Türk dur şimdi bana yardım eder.." gazıyla /pm attım. Dostum dedim, sen nasıl yaptın bunu? Nasıl dönüştün öyle?
Aldığım cevap; sana ne.
Nedir bu şimdi?
Tabi şimdi olsa sokarım ağzına Transformation Scrollu. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eski ko'da ben daha yeni ultimadan farklı mmorpg oynamya başlamıştım türk azdı ama çoğu yardım ederdi.
Yani bana böyle oldu sizi bilmem...[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

Beni Hep Yardim Ümidiyle Kandiran insanlar türklerdi :D[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

Sosyal ağlarda paylaş

euheuhe Olm Adamlar Diezi seviyor yada Arkadaslari orda benim tanidigim bütün Cafe Diezde lvl 60 da war 2 3 tane Realden Tanidigim yardim ci olacaklari icin Dieze giriyorum mesela[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2
Clan:RoguE CrackaZ

Sosyal ağlarda paylaş

:(( YOk bizim lvl 60 tanıdığımız bizde geçelim diez e:D Bizim cafede Yeni server açıldığında Ares i bırakıp oraya geçtiler sinir oldum tek bşaıam kaldım ARes te zaten:/ Şimdi Yeni server açıldığından beri hepsi en az 52 şuan. 1 aya kalmaz 55 i geçerler. Keşşke bende geöseydim diyorum ama artık çok geç.[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

Areste Leveli kasilmis oynanmyan Char warsa alabilirim benim 59 luk ban landı :( Baska char yok kaldim ole Varsa level 45 50 gibi arkadasınızın yada sizin bekliyorum[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2